ادعای جنجالی زنوزی: عراقچی با بازیکن ما تماس گرفت که بیا پرسپولیس! ، تعجب و تکذیب معاون وزیر امور خارجه

به گزارش لیسون، عراقچی پیش از این بارها از علاقه اش به پرسپولیس صحبت نموده بود اما حالا مالک تراکتور از تماس او با یکی از بازیکنان تیمش برای حضور در پرسپولیس خبر داده است.

ادعای جنجالی زنوزی: عراقچی با بازیکن ما تماس گرفت که بیا پرسپولیس! ، تعجب و تکذیب معاون وزیر امور خارجه

به گزارش خبرنگاران محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور در گفت و گویی رادیویی ادعا کرد که معاون وزیر امور خارجه برای پرسپولیسی شدن رشید مظاهری با این بازیکن تماس گرفته است.

زنوزی در واکنش به جدایی رشید مظاهری گفت: چرا عراقچی (معاون وزیر امورخارجه) باید برای انتقال این دروازه بان به یک تیم تهرانی تماس بگیرد؟ چرا باید بگوید من کار تو را درست کردم به این باشگاه بروی؟ رشید مظاهری با ما قرارداد دارد و به هیچ عنوان اجازه جدایی اش را نمی دهیم.

او درباره این که مقصودش کدام باشگاه است ادامه داد: کاملا معین بوده که خانواده عراقچی هوادار کدام تیم هستند و احتیاج به شرح بیشتری نیست.

عراقچی پیش از این بارها از علاقه اش به پرسپولیس صحبت نموده بود اما نکته جالب این جاست که زنوزی در حالی این ادعا را مطرح نموده که ساعاتی پیش پرسپولیس با حامد لک به توافق رسید وبا قراردادی دو ساله او را به خدمت گرفت.

بعد از این ادعا معاون وزیر امور خارجه ضمن اظهار تعجب هر گونه تماس با بازیکنان تراکتور و اساسا دخالت در امور فنی باشگاه ها را تکذیب کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1161

به "ادعای جنجالی زنوزی: عراقچی با بازیکن ما تماس گرفت که بیا پرسپولیس! ، تعجب و تکذیب معاون وزیر امور خارجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جنجالی زنوزی: عراقچی با بازیکن ما تماس گرفت که بیا پرسپولیس! ، تعجب و تکذیب معاون وزیر امور خارجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید