استقلال دچار بیماری است، خلاء مربی ایرانی حس می گردد

به گزارش لیسون، ایمان عالمی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد عملکرد استقلال در دیدار برابر تیم های ماشین سازی و فولاد خوزستان گفت: آبی پوشان فصل گذشته هم شرایط سال جاری را داشتند ودر بازی های اول نتیجه نمی گرفتند. متاسفانه در لیگ نوزدهم هم استقلال از دو بازی تنها یک امتیاز کسب نموده و در ثانیه های پایانی خیلی راحت از حریفانش گل دریافت می نماید.

استقلال دچار بیماری است، خلاء مربی ایرانی حس می گردد

وی تاکید نمود: آبی پوشان در نیمه دوم برابر فولاد نسبت به نیمه اول متفاوت بودند. خوب بازی کردند، به گل رسیدند اما متاسفانه جوانی بعضی بازیکنان کار دست این تیم داد و در ثانیه های انتهای بازی، پیروزی را با تساوی عوض کردند. البته خیلی ها این گل را به گردن داور انداختند اما من اعتقاد دارم در جایی که بازیکنان می توانستند بازی را کنترل نمایند مات و مبهوت ماندند و فقط آرزو می کردند داور سوت انتها بازی را بزند.

پیشکسوت استقلال توضیح داد: استقلال باید بازی را کنترل می کرد، اما متاسفانه در دقایق انتهای کنترل بازی از دست آنها خارج شده بود و تمرکز نداشتند. باید بگویم وضعیت استقلال نگران نماینده است. آنها از نظر روحی و روانی تحت فشار هستند و حالا خلاء یک مربی ایرانی در استقلال حس می گردد. بازیکنانی چون وریا، زکی پور، اسماعیلی و کریمی که از باتجربه های استقلال هستند شرایط خوبی نداشتند و این نشان می دهد که استقلال دچار بیماری است و هرچه زودتر این بیماری باید درمان گردد در غیر این صورت استقلال اگر آرامش نداشته باشد، بازی های بعدی را هم به راحتی از دست خواهد داد.

عالمی در مورد اعتراض طرفداران به قضاوت داور هم گفت: من معتقدم داور مقصر نبوده است. او یک تحلیل از بازی دارد. کنترل بازی دست اوست و او می داند چه زمانی سوت انتها بازی را بزند. اشتباه از بازیکنان بود که نتوانستند در ثانیه های انتهای بازی را تحت کنترل قرار داده و به 3 امتیاز دست پیدا نمایند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا 3 هفته تعطیلی لیگ به خاطر تیم ملی، آبی پوشان می توانند این فشار را از تیم خارج نموده و با آرامش به کارشان ادامه دهند، گفت: 3 هفته زمان خوبی است برای استقلالی که شرایط خوبی ندارد. تماشاگر از این تیم گل می خواهد و استقلال به خاطر همین فشار عملکرد خوبی نداشته اما باید ببینیم در این 3 هفته مدیران استقلال چه فکری خواهند کرد. اگر قرار باشد وضع به همین روال بگذرد، سه هفته که هیچ، 10 هفته هم هیچ اتفاقی برای استقلال نخواهد افتاد ولی مدیران استقلال باید از تجربه خود استفاده نموده، حاشیه های تیم را جمع نموده و آماده آغاز دوباره لیگ شوند. در غیر این صورت این فشارها ادامه خواهد یافت و این طرفداران هستند که بیشتر از همه متضرر خواهند شد.

وی در انتها و در مورد عملکرد سایر تیم ها در هفته دوم گفت: تراکتور برابر پرسپولیس برد خوبی به دست آورد. سپاهان و پدیده هم همچنان با قدرت پیش می روند. در مجموع بازی های هفته دوم جذاب و تماشاگرپسند بود و باید منتظر باشیم ببینیم در هفته های آینده و پس از انتها تعطیلی لیگ به خاطر تیم ملی چه نتایجی کسب می گردد و آیا تیم ها توانسته اند از این 3 هفته تعطیلی به خوبی استفاده نمایند یا خیر.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 341

به "استقلال دچار بیماری است، خلاء مربی ایرانی حس می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال دچار بیماری است، خلاء مربی ایرانی حس می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید