بازگشت کاپیتان ها به ارتش سرخ با وساطت یحیی

به گزارش لیسون، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا با وساطت یحیی گل محمدی و بعد از صدور رای کمیته انضباطی باشگاه، در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شدند.

بازگشت کاپیتان ها به ارتش سرخ با وساطت یحیی

سرخپوشان ایران تمرین امروز را بعد از صحبت های یحیی گل محمدی سرمربی تیم، با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز کردند. تمرین امروز سنگین بود و 100 دقیقه به طول انجامید.

امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا هم که با رای کمیته انضباطی باشگاه غایب بودند، با وساطت یحیی گل محمدی و همچنین بعد از صدور رای کمیته انضباطی باشگاه، در تمرین امروز حاضر شدند و در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداختند. رای کمیته انضباطی باشگاه هم در خصوص این دو بازیکن، روز شنبه به آن ها ابلاغ خواهد شد.

تمرین امروز بخش های مختلفی داشت. بعد از مرحله اول که مربوط به گرم کردن و دو های سرعتی و برنامه های هوازی بود، در بخش های بعدی، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به حفظ توپ در محوطه مشخصی از زمین پرداختند.

در قسمت بعدی هم مرور کار های تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت که در این بخش یحیی گل محمدی چندین بار با بازیکنان صحبت کرد و اصرار داشت که مواردی که مد نظرش هست به دقت از طریق بازیکنان انجام شود. ملی پوشان غایبان تمرین بودند و میلاد سرلک هم اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد و سایر بازیکنان نیز بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 آذر 1401 بروزرسانی: 7 آذر 1401 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 2145

به "بازگشت کاپیتان ها به ارتش سرخ با وساطت یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت کاپیتان ها به ارتش سرخ با وساطت یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید