بازی به بازی جلو می رویم، تراکتور در سخت ترین گروه است

به گزارش لیسون، سرمربی تیم تراکتور گفت: طبق برنامه ریزی که برای این مسابقات نموده ایم بازی به بازی جلو می رویم.

بازی به بازی جلو می رویم، تراکتور در سخت ترین گروه است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از بازی با شارجه امارات گفت: قبل از صحبت های فنی ام باید درگذشت یکی از ملی پوشان سابق فوتبال ایران و یکی از سرمربیان خوب کشورمان یعنی نادر دست نشان که به دلیل کرونا امروز فوت کرد را به جامعه فوتبال و خانواده اش تسلیت بگویم، واقعا ناراحت نماینده بود.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی که برای این مسابقات نموده ایم بازی به بازی جلو می رویم. برنامه فعلی ما برای ملاقات با شارجه است. تیمی که مربی خوبی دارد و میزبان است. طبق برنامه های مان سعی داریم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم و نقاط ضعف شارجه را در بررسی به بچه ها یادآوری نموده ایم. فکر می کنم همانگونه قبل از بازی با پاختاکور گفتم بازی خوبی از تراکتور می بینید، در این مسابقه هم قطعا بازی خوبی از تیم ما مقابل شارجه خواهید دید.

سرمربی تیم تراکتور ادامه داد: در هفته اول تعیین شد گروه ما سخت ترین گروه این مسابقات است. تمام تیم ها شانس دارند و هر تیمی کمتر اشتباه کند، می تواند صعود کند.

خطیبی درباره احتمال تغییر نفرات تراکتور نسبت به ملاقات با پاختاکور عنوان نمود: همه بازیکنان عظیم هستند و در تمرینات کوشش خوبی دارند. هیچ موقع نمی توانیم بگوییم فردا چه کسی بازی می نماید. سعی داریم بچه ها را از لحاظ روحی، روانی، بدنی و نسبت به تیم حریف در زمین آرایش کنیم. ان شاءالله فردا تعیین می گردد کدام نفرات بازی می نمایند یا نمی نمایند.

وی درباره سابقه بازی اش در تیم شارجه گفت: در آن موقع شارجه تیم خیلی خوبی بود که بازیکنان خوبی هم داشت. یکی از آن ها عبدالعزیز العنبری بود که اکنون سرمربی این تیم است. وی یکی از بهترین بازیکنان آن موقع از لحاظ فوتبالی و شخصیتی بود. به عنوان یک عظیم تر و کاپیتان همواره تیم را خوب اداره می کرد.

سرمربی تراکتور ادامه داد: اکنون عبدالعزیز سرمربی شارجه است. از زمانی که سرمربی شده نتایج خیلی خوبی گرفته و ان شاءالله غیر از بازی فردا در تمام ملاقات ها پیروز باشد.

خطیبی توضیح داد: بازیکنان ما همانگونه که مقابل پاختاکور با تمام وجود بازی کردند، در ملاقات با شارجه هم با تمام وجود کار خواهند کرد، زیرا می دانند این نشانی که روی پیراهن ما قرار گرفته در قلب مردم آذربایجان و طرفداران خوب تراکتور است. آن ها می دانند این نشان چه قدر ارزش دارد و اطمینان دارم فردا بازیکنانم با یک بازی خیلی خوب طرفداران را شاد می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1568

به "بازی به بازی جلو می رویم، تراکتور در سخت ترین گروه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی به بازی جلو می رویم، تراکتور در سخت ترین گروه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید