باشگاه استقلال: مطالبات استراماچونی در یک فقره چک پرداخت شد، انتظار می رود او امروز به ایران بازگردد

به گزارش لیسون، باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای از پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه طی یک فقره چک خبر داد.

باشگاه استقلال: مطالبات استراماچونی در یک فقره چک پرداخت شد، انتظار می رود او امروز به ایران بازگردد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه استقلال، بعد از تلاش های گسترده در یک هفته گذشته توسط اسماعیل خلیل زاده، سرپرست باشگاه استقلال و پیگیری ها و هماهنگی های موثر وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه، پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی سرمربی تیم از طریق مجاری قانونی و طی چک صادر شده توسط بانک مرکزی ایتالیا انجام شد.

1- پیرو ترک تیم استقلال توسط استراماچونی و بازگشت به ایتالیا، در اولین اقدام با دعوت ایشان به سفارت ایران در رم و برگزاری جلسه ای با معاون سفارت، به سرمربی ایتالیایی اطمینان داده شد که برای یافتن راه حل قانونی جهت پرداخت مطالباتش، مساعدت لازم صورت خواهد گرفت.

2- طی روزهای اخیر تلاش هایی در جهت پرداخت مطالبات استراماچونی از طریق مکانیسم های بانکی انجام شد. در این رابطه با تلاش های سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم و همکاری بانک سپه شعبه رم، پس از آنکه شماره حساب ایشان به صورت رسمی از جانب وکیل شان در عصر روز جمعه اعلام شد، اقدامات لازم جهت فرایند بانکی با توجه به تعطیلات آخر هفته به روز دوشنبه (گذشته) موکول شد.

3- صبح روز دوشنبه مطالبات ایشان طی یک فقره چک (بانک مرکزی ایتالیا) در وجه سرمربی تیم استقلال صادر و به شخص استراماچونی اعلام شد تا برای دریافت چک به شعبه بانک یا محل سفارت مراجعه کند.

4- صدور این چک که کلیه مراحل قانونی را طی کرده، سریع ترین راه ممکن در شرایط کنونی برای پرداخت مطالبات ایشان از طریق مکانیسم بانکی است.

5- این اقدام در جهت اعلام حسن نیت برای حل و فصل مشکل سرمربی محترم استقلال از طرق قانونی انجام شد، اکنون انتظار می رود ایشان با مراجعه به بانک، چک مطالبات خود را دریافت و امروز (سه شنبه 26 آذر 1398) با بازگشت به ایران هدایت تیم استقلال را در دست بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 660

به "باشگاه استقلال: مطالبات استراماچونی در یک فقره چک پرداخت شد، انتظار می رود او امروز به ایران بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: مطالبات استراماچونی در یک فقره چک پرداخت شد، انتظار می رود او امروز به ایران بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید