(تصویر) این زوج در قرنطینه کرونا 36 کیلوگرم لاغر شدند

به گزارش لیسون، پاندمی کرونا تلنگری برای کامیل و مارلون 28 و 30 ساله بود تا اهمیت سلامتی را دریابند و دویدن را شروع نمایند.

(تصویر) این زوج در قرنطینه کرونا 36 کیلوگرم لاغر شدند

به گزارش خبرآنلاین به نقل از prevention، مارلون و کامیل جونز 28 و 30 ساله آتلانتایی 190 و 86 کیلوگرم وزن داشتند، در دوران قرنطینه کرونا برای خودشان چالش کاهش وزن گذاشته و در مجموع در طول هفت ماه 36 کیلوگرم وزن کم کردند و به ترتیب به وزن 165 و 75 کیلوگرم رسیدند.

مارلون و کامیل جونز در این باره می گویند که تا پیش از این احساس سنگینی زیادی داشتند و رژیم های مختلفی را تست کردند که از هیچ کدام نتیجه ندریافتد. رژیم دریافت های متناوب و رها کردن آن و همچنین ورزش کردن پراکنده و اضافه وزن باعث شده بود که در سلامتی خود دچار مشکل شوند. مارلون در آستانه دیابت بود و کامیل دچار سندروم تخمدان پلی کیستیک شده بود.

در نهایت پاندمی کرونا و قرنطینه به آن ها فرصتی داد که در سبک زندگی خود تغییراتی ایجاد نمایند. آن ها کوید 19 را تلنگری می دانند که باعث شد درباره سلامتی و ارتقای آن فکر نمایند و به این نتیجه برسند که وقت آن رسیده که کنترل سلامت و بدن خود را در دست بگیرند.

ویدیو های تمرین در خانه استارت این تغییرات بود، اما پس از مدتی مارلون ایده ای جدید به ذهنش رسید: دویدن.

کامیل در این باره می گوید: من خیلی شک داشتم که ما بتوانیم این کار را انجام بدهیم. چرا که من قبلا دویدن را امتحان نموده بودم و می دانستم که نمیتوانم بیشتر از 30 ثانیه بدون توقف بدوم.

با این وجود هر دو نفر آن ها دوست داشتند دویدن را امتحان نمایند؛ چرا که به اعتقاد آن ها دویدن یک روش عالی برای حفظ فرم بدن و مسکن استرس است. آن ها فکرش را هم نمی کردند که واقعا بتوانند بدوند.

آن ها برای شروع این جهت در روز اول 2.3 مایل راه رفته و دویدند، اما ناامید نشده و ادامه دادند. هشت تا 10 مایل در هفته قدم دوم آن ها بود.

در اول ماه مه، آن ها دویدند و 2.3 مایل در اطراف یک پارک تجاری محلی پیاده رفتند؛ و آن ها به آن ادامه دادند. آن ها شروع به انجام حدود هشت تا 10 مایل در هفته کردند، مایل های خود را با استفاده از Apple Watch ثبت کردند و تمرینات خود را در برنامه Nike Run Club و Garmin Connect بارگذاری کردند.

کمیل می گوید: شروع کردن واقعا برای ما کار سختی بود، اما پس از آن نتیجه شگفت انگیز شد. اگرچه ما نمی توانستیم خیلی طولانی یا سریع بدویم، اما هر روز بهتر میشدیم.

مارلون می گوید: پس از این من فهمیدم که می توانیم هر کاری را که در ذهن داریم انجام بدهیم فقط کافی است نسبت به آن متعهد باشیم. برای ما به عنوان دوندگان مبتدی هر روز بلند شدن و 31 مایل دویدن یک شاهکار عظیم بود.

آن ها همچنین علاوه بر فعالیت بدنی رژیم غذایی خود را هم تغییر داده اند.

کامیل می گوید: ما رژیم خاصی را دنبال نمی کنیم. من یک برنامه غذایی متعادل دارم که متناسب با سبک زندگی ما است. من وعده های غذایی خود را در ابتدای هر هفته برنامه ریزی می کنم و در این برنامه همه مواد مغذی برای بدن را لحاظ می کنم. این روش برای ما مفید است چرا که سختگیرانه نیست و ما خودمان را در خوردن چیز هایی که دوست داریم محدود نمی کنیم فقط همه چیز را به اندازه می خوریم.

کمیل گفت: دویدن به طور چشمگیری زندگی ما را بهتر نموده است؛ ما ورزش های دیگری هم انجام می دهیم، اما همه چیز با دویدن شروع شد. علاوه بر این قصد داریم در سالگرد شروع دویدن مان به طور رسمی در اولین مسابقه خود شرکت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1336

به "(تصویر) این زوج در قرنطینه کرونا 36 کیلوگرم لاغر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصویر) این زوج در قرنطینه کرونا 36 کیلوگرم لاغر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید