تمدید زمان ثبت نام در نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران

به گزارش لیسون، زمان ثبت نام نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران با نام خونگی شو، ورزشی شو تا انتها فروردین ماه تمدید شد.

تمدید زمان ثبت نام در نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران

به گزارش لیسون، با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مجموعه های فرهنگی و ورزشی و ضرورت حفظ نشاط و سلامت فردی شهروندان و مشارکت خانواده ها به ویژه آحاد جامعه ورزشی و استفاده از ایده ها و محصول های فناورانه و نوآورانه شرکت های استارتاپی و دانش بنیان، رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه آزاد اسلامی و شتاب دهنده های تخصصی برگزار می شود.

سازمان ورزش شهرداری تهران در این رویداد در نظر دارد ضمن حمایت از ایده ها و کسب و کارهای نوپا پس از سرانجام کرونا بتواند خدمات خود را درمجموعه های ورزشی تابعه، به صورت هوشمند به شهروندان ارائه و سهم خود را به عنوان یکی از ذینفعان تهران هوشمند در کلانشهر تهران ایفا کند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، ضمن استفاده از تمام ظرفیت ها و حمایت از ایده ها و محصولات نوآورانه در مجموعه های ورزشی خود با توجه به فراهم شدن زیرساخت لازم، API فروش بلیت سامانه جامع خدمات مجموعه های ورزشی تابعه سازمان ورزش (شامل مختصات جغرافیایی مجموعه ها، سانس ها، کد پیگیری و...) در صورت احراز شرایط، در اختیار تیم برتر قرار خواهد گرفت. داوری در این دوره غیرحضوری و الکترونیک است و علاقه مندان در این رویداد می توانند تا سرانجام فروردین ماه با مراجعه به سایت TehranSportHome.com ثبت نام، ایده ها و آثار خود را ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 925

به "تمدید زمان ثبت نام در نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید زمان ثبت نام در نخستین رویداد استارتاپی ورزشی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید