در بازدید علی نژاد از اردوی تیم ملی قایقرانی چه گذشت؟

به گزارش لیسون، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی قایقرانی بازدید کرد.

در بازدید علی نژاد از اردوی تیم ملی قایقرانی چه گذشت؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در فدراسیون قایقرانی، ضمن بازدید از اردوی تیم های ملی با قایقرانان و ملی پوشان این رشته گفت وگو کرد.

علی نژاد در افتتاحیه کلاس آموزش استعدایابی در استان ها گفت: امیدوارم این کلاس باعث کشف استعدادهای برتر در این رشته گردد. این اقدام ابتکار خوبی از سوی فدراسیون است تا یکسان سازی انجام و هر استان استعدادیاب خاص خود را داشته و امکان کشف استعدادهای بیشتر وجود داشته باشد.

وی اضافه نمود: اگر در هر فدراسیون استعدادیابی مورد توجه قرار گیرد، چشمه های جوشانی از آن رشته در هر کجای کشور کشف و راه های میانبر برای بازی های دنیای و آسیایی است.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز گفت: امیدوارم استعدادهایی کشف گردد که برای 8 تا 12 سال دیگر نامشان در فینال المپیک باشد. اهتزاز پرچم ایران کمتر از کوشش نظامیان برای دفاع از مرزهای کشور نیست. برنامه ریزی داریم که 8 سال دیگر باید در المپیک دکور و گردشگر نباشیم. دنیامالی امکاناتی را آورد که آنها برای ما مانده است. پیگیر قایق ها در قشم هستیم. ابتدا به ما اعلام کردند قایق ها در گمرک نیست اما با رسانه ای شدن بحث ترخیص قایق ها ناگهان به ما نامه زدند که قایق ها هفت ماه در گمرک مانده است و چرا دنبال ترخیص شان نیستیم.

در ادامه این بازدید سولماز عباسی با اشاره به اینکه در حال تنظیم قایق است به علی نژاد گفت: التماس دعا برای ترخیص قایق ها دارم. واقعا کارد به استخوان رسیده است چون قایق ها فرسوده است و با چسب و مواد دیگر داریم قایق ها را قابل استفاده می کنیم.

نازنین ملایی، بانوی قایقران کشورمان نیز درخواست ترخیص قایق های روئینگ را بیان کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1475

به "در بازدید علی نژاد از اردوی تیم ملی قایقرانی چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در بازدید علی نژاد از اردوی تیم ملی قایقرانی چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید