دستاورد های تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید از 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه بهره مند می شوند

به گزارش لیسون، مدیرکل علم سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: دستاورد های تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید، امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارند.

دستاورد های تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید از 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه بهره مند می شوند

به گزارش گروه دانشگاه لیسون، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، جهان مدیرکل امور کتابخانه ها، مجلات، انتشارات علمی و علم سنجی پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دستاورد های تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید، امکان بهره مندی تا 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه را دارند، گفت: در بحث اعطای پژوهانه و به منظور ترغیب اعضای هیأت علمی به انجام پژوهش های ماندگار ملی و ایده هایی که به حل مسائل کشور کمک کنند، براساس تبصره 3 از ماده 1 آیین نامه پژوهانه تشویق مضاعف در نظر گرفته خواهد شد.

وی ادامه داد: امکان افزایش تا 50 درصد امتیاز فعالیت های پژوهشی معطوف به رفع مسائل کشور در آئین نامه ارتقا نیز پیش بینی شده و لذا فعالیت های پژوهشی مرتبط با ابعاد مختلف کرونا و زمینه ساز رونق تولید فعلا از این مزیت در حوزه پژوهانه برخوردار خواهند شد.

جهان در انتها گفت: در نظر دریافت تشویقی های مادی و معنوی به منظور ایجاد انگیزه در محققان گام بزرگی در جهت حل مسائل کشور خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 972

به "دستاورد های تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید از 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه بهره مند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاورد های تحقیقاتی مرتبط با کرونا و جهش تولید از 50 درصد افزایش امتیاز پژوهانه بهره مند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید