سنگاپور بزرگ ترین محموله قاچاق عاج فیل را ضبط کرد ، بسته ای که بیش از 10 میلیون پوند ارزش دارد

به گزارش لیسون، سنگاپور یکی از کشورهایی است که تا کننون بارها در حوزه شناسایی محموله های قاچاق عاج فیل قوی عمل نموده است. اکنون اعلام شده که این کشور پیروز شده محموله ای بسیار بزرگ را کشف نموده و رکورد بزند.

سنگاپور بزرگ ترین محموله قاچاق عاج فیل را ضبط کرد ، بسته ای که بیش از 10 میلیون پوند ارزش دارد

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، این محموله شامل 300 عاج به ارزش 10.3 میلیون پوند است. این رکورد را می توان بالاترین رکورد قاچاق عاج تا کنون دانست.

این حمل و نقل همچنین حاوی 11.9 تن پنگولین بود که تخمین زده می گردد به ارزش 48.7 میلیون دلار (35.7 میلیون دلار / 28.6 میلیون پوند) باشد. اعتقاد بر این است که این میزان از کشتار 2000 پنگولین غول پیکر حاصل شده است که یک گونه جانوری خاص محسوب می گردد. گوشت پنگولین در کشورهایی مانند ویتنام و ژاپن پرطرفدار است و آنان از این جاندار برای طب سنتی چینی استفاده می نمایند.

بر اساس بیانیه رسمی دولت سنگاپور این محموله پس از دستگیری، امحاء می گردد چرا که بیم آن می روزد باز هم از کانالی دیگر به شکل غیرقانونی وارد بازار گردد. طبق قانون سنگاپور در خصوص قاچاق گونه های در معرض خطر انقراض، حداکثر مجازات غیر قانونی واردات و صادرات از پانصد هزار دلار آغاز می گردد و گاهی نیز شامل حبس است.

منبع: انتخاب
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 514

به "سنگاپور بزرگ ترین محموله قاچاق عاج فیل را ضبط کرد ، بسته ای که بیش از 10 میلیون پوند ارزش دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگاپور بزرگ ترین محموله قاچاق عاج فیل را ضبط کرد ، بسته ای که بیش از 10 میلیون پوند ارزش دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید