غلامی: از یک ماه و نیم پیش درباره پیشنهاد خارجی ام با باشگاه صحبت نموده بودم، قراردادم را با استقلال فسخ ننموده ام

به گزارش لیسون، عاف غلامی مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: من از یک ماه و نیم پیش درباره پیشنهاد خارجی با مسئولان باشگاه صحبت نموده بودم.

غلامی: از یک ماه و نیم پیش درباره پیشنهاد خارجی ام با باشگاه صحبت نموده بودم، قراردادم را با استقلال فسخ ننموده ام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، عارف غلامی مدافع تیم فوتبال استقلال که فصل گذشته به این تیم پیوست، امروز (دوشنبه) در فدراسیون فوتبال حضور یافت تا با استفاده از بند قرارداد خود که عدم دریافت مطالباتش است، قراردادش را یکطرفه با استقلال فسخ کند.

غلامی درباره این موضوع گفت: من به خاطر یکسری مستندات به فدراسیون فوتبال آمده بودم. از یک ماه و نیم پیش درباره پیشنهاد خارجی ام با سعید رمضانی سرپرست تیم صحبت نموده و به احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه نیز پیام داده بودم. با همه این شرایط، دوست دارم یک سال دیگر در استقلال بمانم و اگر قرار به پیشرفت و پیشنهاد خارجی باشد، دوست دارم از استقلال لژیونر شوم.

وی اضافه کرد: امروز، روز آخر ارسال لیست آسیایی است و دیدم هیچ اتفاقی نیفتاده و تماسی با من گرفته نشد. تمام تلاشم را کردم که هیچ فشاری روی استقلال نباشد. به هیچ عنوان اجازه نداده بودم موضوع رسانه ای گردد، چرا که استقلال جایگاهی در زندگی من دارد و نمی خواستم این مسائل روی تیم تأثیر بگذارد. خواسته بودم همه چیز طبق اصول پیش برود و محبت آمیز حل گردد، اما این اتفاق نیفتاد.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا بحث فسخ قراردادش را تکذیب می نماید یا نه، گفت: بله، فسخ قرارداد را تکذیب می کنم. من برای مشاوره و تکمیل مستندات به فدراسیون آمده بودم. به سرپرست و مدیرعامل باشگاه درباره پیشنهاد خارجی ام اطلاع داده بودم. تلاشم را کردم که جدایی ام محترمانه و حرفه ای صورت بگیرد، اما این اتفاق نیفتاد.

غلامی درباره اینکه آیا همراه استقلال به قطر سفر خواهد نمود، گفت: همه چیز دست باشگاه است. این موضوع اسراری بین باشگاه و بازیکن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1175

به "غلامی: از یک ماه و نیم پیش درباره پیشنهاد خارجی ام با باشگاه صحبت نموده بودم، قراردادم را با استقلال فسخ ننموده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامی: از یک ماه و نیم پیش درباره پیشنهاد خارجی ام با باشگاه صحبت نموده بودم، قراردادم را با استقلال فسخ ننموده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید