قرعه کشی تور بدروم با 50% تخفیف ، آژانس لاچین سیر

به گزارش لیسون، با هفتمین آفر در خدمت شما دوستان هستیم، آزانس لاچین سیر برای سومین بار اسپانسرینگ قرعه کشی ها را بر عهده گرفته است و بعد از دو آفر قبلی (دبی 50% و هند 25%) اینبار با آفر استثنایی تور بدروم با پرواز مستقیم به فرودگاه میلاس در خدمت شما عزیزان هستیم.

قرعه کشی تور بدروم با 50% تخفیف ، آژانس لاچین سیر

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

در حال رایزنی هستیم تا بر طبق خواسته شما دوستان حرکت نماییم و روی جهتهایی که بیشتر مورد توجه شما عزیزان هستند مانور دهیم. از شما خواهشمندیم این مسئله را مد نظر قرار دهید که انجام این کار و دریافت آفرهای اینچنینی از آژانس های مسافرتی بسیار سخت است و در صورتیکه بازخورد قابل قبولی نگیرند از ادامه این کار منصرف خواهند شد. پس خواهشا انصاف را رعایت کنید و اگر هم آفر مورد توجه شما نبود لطف آژانس را زیر سئوال نبرید و یاری کنید تا آژانس های ارائه دهنده آفر با دریافت بازخورد مناسب ترغیب به ادامه این روند بشوند.

و اما آفر این هفته . مدیریت محترم آژانس لاچین سیر آفر 50% تور بدروم (پرواز Onur Air) به 10 نفر به کاربران این وب سایت نموده است. با توجه به اینکه لاچین سیر اقدام به چارتر پروازهای اونور ایر در جهت بدروم نموده است این آفر را جهت معرفی به کاربران وب سایت خبرنگاران ارائه داده است.

نکته مهم در باره پرواز و فرودگاه میلاس :

اکثر تورهایی که به جهت شهر توریستی و زیبای بدروم انجام میشوند از شهر ازمیر صورت میپذیرد . که فاصله فرودگاه شهر ازمیر تا بدروم تقریبا 240 کیلومتر میباشد . در حال حاظر تنها پرواز مستقیم به فرودگاه میلاس (فرودگاه شهر بدروم) پرواز اونور ایر میباشد . فاصله فرودگاه میلاس تا شهر بدروم 35 کیلومتر میباشد. بر طبق جدول زیر که از وب سایت yesbodrum.com برگرفته شده است میتوانید اطلاعاتی بسیار مفید در باره فرودگاه هایی که از آنها به شهر بدروم برنامه وجود دارد و همچنین فاصله مرکز شهر دروم تا نقاط و مناطق داخلی شهر اطلاعات کامل و مفیدی بدست بیاورید :

همچنین وب سایت بسیار معتبر skyscanner.com اطلاعات بسیار مفید و کاملی از تمامی فرودگاه های دنیا (مخصوصا ترکیه) در اختیار شما قرار خواهد داد.

معینات تور :

* تور فوق جهت تاریخ 20 تیر (5 زوج 2 نفره) ارائه شده است.

* در تاریخ فوق در مجموع 10 نفر امکان استفاده از آفر فوق را خواهند داشت.

* تور به صورت 6 شب و 7 روز برگزار میشود.

* پرواز تور فوق Onur Air میباشد.

* برندگان قابلیت انتخاب بین هتل های 4 و 5 ستاره را خواهند داشت که در لیست فوق آورده شده است .

* مدارک لازم جهت ثبت نام : اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار .

خواهشمندیم چنانچه شرایط استفاده از تور فوق را ندارید در قرعه کشی نام نویسی ننمایید.

شرایط استفاده :

* شخص برنده شده امکان جایگزینی فرد یا افراد دیگری به جای خود نخواهد داشت .

* هر شخص تنها مجاز به یک ثبت نام میباشد و در صورت مشاهده تخلف نام شخص مذبور از لیست قرعه کشی حذف میگردد .

* تعداد برندگان در مجموع 10 نفر میباشد که در قالب تعداد 5 زوج 2 نفره نفر قابل استفاده خواهد بود.

* تخفیف فوق برای اتاقهای 2 نفره و یک نفره و بچه ها در نظر گرفته شده است .

* زمان شرکت در قرعه کشی از تاریخ 12 تیر 1392 ساعت 13 الی 16 تیر 1392 ساعت 24 میباشد(غیر قابل تمدید).

* در صورتیکه تعداد شما بیشتر از 2 نفر باشد دیگر همراهان شما مشمول آفر و تخفیف نخواهند بود و میبایست به صورت آزاد و بر اساس لیست قیمت های زیر تور را خریداری کنند.

* قرعه کشی در تاریخ 17 تیر ماه انجام خواهد گرفت و لیست برندگان به وسیله وب سایت راس ساعت 12 ظهر منتشر خواهد شد.

* برندگان میبایست تا ساعت 16 روز 18 تیر نسبت به ثبت نام قطعی و ارسال مدارک اقدام کنند .در غیر اینصورت وب سایت خبرنگاران و آژانس لاچین سیر هیچ گونه تعهدی نسبت به برندگان نخواهند داشت.

* * به همراه لیست برندگان (10 نفر اولیه) لیست نفرات جایگزین نیز معرفی نخواهد شد .و در صورت احتیاج، نفر جایگزین اول از بین دوستانی که اقدام به شرکت در مسابقه نقد وبررسی هتل ها نموده اند (و البته در قرعه کشی نیز ثبت نام نموده باشند) انتخاب میشود و مابقی نفرات جایگزین به صورت قرعه کشی مجدد از میان تمامی شرکت کنندگان انتخاب میگردند.

خواهشمندیم قبل از ثبت نام تمامی شرایط را بسنجید و در صورتیکه قصد استفاده از آفر فوق را دارید در قرعه کشی شرکت نمایید در غیر اینصورت شانس دیگران را کاهش ندهید. همچنین گذرنامه های خود را کنترل نمایید که دارای حداقل 7 ماه اعتبار باشند.

شرکت نمودن شما در قرعه کشی به این معنی است که تمامی شرایط فوق را ملاحظه نموده اید و تمامی آنها را قبول داشته اید.

نکته بسیار مهم :

بلافاصله بعد از قرعه کشی و معین شدن لیست برندگان، ایمیلی به آدرس درج شده در فرم قرعه کشی ارسال خواهیم نمود . شخص برنده طی 4 ساعت میبایست تاییدیه خود را مبنی بر استفاده از تور فوق به ما (و تنها به وسیله ایمیل) اعلام نماید تا ما مطمئن شویم که آفر فوق سوخت نخواهد شد . بعد از آن شما تا ساعت 16 تاریخ 18 تیر فرصت خواهید داشت مدارک لازم (اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و مابقی مبلغ) را برای آژانس ارسال فرمایید. در غیر اینصورت نفرات جایگزین به جای شما به آژانس لاچین سیر معرفی خواهند شد.

جهت مشاهده لیست هتل ها و قیمت های اولیه (قبل از کسر 50%) و شرکت در قرعه کشی اینجا کلیک کنید.

[lott]10[/lott]

منبع: لست سکند
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 549

به "قرعه کشی تور بدروم با 50% تخفیف ، آژانس لاچین سیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی تور بدروم با 50% تخفیف ، آژانس لاچین سیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید