معرفی برترین های هفته اول لیگ برتر تیراندازی بانوان، برترین های مرحله پنجم مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی معرفی شدند

به گزارش لیسون، هفته نخست لیگ برتر تیراندازی بانوان گرامیداشت هفته تربیت بدنی با معرفی برترین ها این هفته همراه بود.

معرفی برترین های هفته اول لیگ برتر تیراندازی بانوان، برترین های مرحله پنجم مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی معرفی شدند

به گزارش لیسون و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از مسابقات در حالی با حضور 7 تیم شروع شد در رشته تفنگ تیم هیئت قزوین به عنوان میزبان بر تیم های مقاومت، هیئت قم، پاس تهران، هیئت خراسان رضوی و هیئت همدان پیروز و در مقابل تیم نزاجا نتیجه را واگذار کرد.

در رشته تپانچه نیز تیم میزبان با کسب بالاترین امتیاز توانست رقبای خود را شکست دهد.

با برگزاری فینال تفنگ بادی، نجمه خدمتی از مقاومت، مریم زابلی زاده از هیئت قم و حسنا توتون چی از هیئت قزوین به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

همچنین در فینال تپانچه بادی نیز، زینب طوماری از هیئت قزوین، گلنوش سبقت الهی از نزاجا و الهام هریجانی از هیئت قزوین مقام های برتر را از آن خود کردند.

این رقابت ها باحضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان، الکساندر سماکین مربی تیم ملی تپانچه، سعید مرادی رئیس سازمان امور بین الملل، امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی و مسعود کلهر خبره ورزشی برگزار گردید.

مرحله پنجم رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی کشور به مناسبت هفته تربیت بدنی با معرفی نفرات برتر به انتها رسید.

در این دوره از رقابت ها ورزشکاران تراپ طی 2 روز در میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی تهران به میدان رفتند که در انتها نفرات برتر آقایان بانوان تعیین شدند.

در رشته تراپ سطح A، بابک یگانه، محمد مجید اقبالیان هر دو از تهران و محمد حسین پرورش نیا از اصفهان به ترتیب به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

در رشته تراپ سطح B نیز، صادق لطفی احمدی از خراسان رضوی، عبدالعلی ستوده خو از بوشهر و سعید صدری از آذربایجان غربی برسکوی قهرمانی تکیه زدند.

همچنین در رشته تراپ بانوان، شیوا فرح پور، الهه مقصودی هر دو از تهران و مرضیه پرورش نیا از اصفهان به ترتیب عناوین اول تا سوم را به نام خود ثبت کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 80

به "معرفی برترین های هفته اول لیگ برتر تیراندازی بانوان، برترین های مرحله پنجم مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برترین های هفته اول لیگ برتر تیراندازی بانوان، برترین های مرحله پنجم مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید