میناوند 50 هزار تومان داد، شکایت رحمتی مختومه شد

به گزارش لیسون، جریمه پنجاه هزار تومان بوده که به گفته نزدیکان میناوند از سوی نماینده او واریز و پرونده شکایت مهدی رحمتی مختومه شد.

میناوند 50 هزار تومان داد، شکایت رحمتی مختومه شد

به گزارش لیسون ، مهدی رحمتی، دروازه بان باشگاه استقلال به دلیل اظهار نظر مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی که آن را توهین آمیز می دانست، از او شکایت کرد. همان زمان و بعد از این شکایت میناوند گفت نیتش شوخی بوده و عذرخواهی کرد اما برای اینکه ثابت کند آنقدرها هم از گفته اش پشیمان نیست، بعد از عذرخواهی تأکید کرد که خیلی هم جمله بدی نگفته.

عاقبت کار اما این شد که میناوند و وکیل رحمتی در دادگاه حاضر شدند و در خبرها اعلام شد میناوند به جریمه نقدی محکوم شده است. مبلغ این جریمه نقدی اما به اندازه ای کم بود که نه ارزش پیگیری مهدی رحمتی را داشت و دل دروازه بان استقلال را خنک کرد و نه تنبیهی برای میناوند به حساب می آمد.

جریمه پنجاه هزار تومان بوده که به گفته نزدیکان میناوند از سوی نماینده او واریز و پرونده مختومه شد. مختومه شدن این پرونده اما به معنی آشتی مهدی رحمتی با میناوند نیست. او هرگز حاضر به آشتی با میناوند نشد و منطقی هم هست که مشکل رحمتی جریمه 50 هزارتومانی میناوند نبوده است.

10 - 160

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 14 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 92

به "میناوند 50 هزار تومان داد، شکایت رحمتی مختومه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میناوند 50 هزار تومان داد، شکایت رحمتی مختومه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید