نبی: بهاروند با پیشنهاد شکوری برای پرداخت یورویی به اسکوچیچ مخالفت کرد، قرارداد او ریالی است

به گزارش لیسون، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره ابهام ایجاد شده درباره قرارداد اسکوچیچ گفت که پرداخت یورویی به این مربی پیشنهاد شکوری بوده که مورد موافقت قرار نگرفته است.

نبی: بهاروند با پیشنهاد شکوری برای پرداخت یورویی به اسکوچیچ مخالفت کرد، قرارداد او ریالی است

به گزارش خبرنگار ورزشی لیسون، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص جلسه هیئت رئیسه این فدراسیون و تأیید اساسنامه در این جلسه گفت: فدراسیون فوتبال در اساسنامه جدید یک نهاد عمومی غیردولتی خواهد بود. همچنین در افزایش اعضای مجمع با شیب ملایمی پیش خواهیم رفت و سهم حضور بانوان نیز در این بخش بیشتر شده است.

وی درباره انتخاب رؤسای کمیته های مرتبط با رکن قضایی فدراسیون که پیش از این توسط رئیس فدراسیون انتخاب می شدند، گفت: با توجه به رفرنس های بین المللی اعضای کمیته های ارکان قضایی، کمیته حسابرسی و کمیته انتخابات می بایست یک فرایند قانونی را طی نمایند که مجمع آنها را انتخاب خواهد نمود و رؤسای این کمیته ها انتصابی نیستند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال همچنین درباره ریالی و ارزی بودن قرارداد اسکوچیچ و اینکه شکوری، سرپرست سابق دبیرکلی گفته بود از فیفا خواسته ایم دستمزد سرمربی تیم ملی را پرداخت کند، یادآور شد: در بهمن ماه درخواستی را او (شکوری) به بهاروند ارسال نموده بود که همان زمان آقای بهاروند مخالفت نموده بود. موضوعی نبوده است که تصمیم گیری گردد یا رفت و برگشتی داشته باشد. قرارداد اسکوچیچ ریالی است و غیر از این هم نیست.

نبی همچنین در واکنش به بیانیه باشگاه ها مبنی بر اینکه چه تضمینی وجود دارد در صورت از سرگیری لیگ بازیکنی مبتلا به کرونا نگردد، گفت: ستاد مبارزه با کرونا باید تصمیم گیری کند که آیا لیگ برگزار گردد یا نه. فقط هم مربوط به فوتبال نیست و تمام رشته های ورزشی منتظر تصمیم ستاد کرونا هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 999

به "نبی: بهاروند با پیشنهاد شکوری برای پرداخت یورویی به اسکوچیچ مخالفت کرد، قرارداد او ریالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: بهاروند با پیشنهاد شکوری برای پرداخت یورویی به اسکوچیچ مخالفت کرد، قرارداد او ریالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید