چرا یحیی گل محمدی صداوسیما را تحریم کرد

به گزارش لیسون، خبرنگاران: در روزهایی که پرسپولیسی ها با استقلالی ها بحث و جدل فراوانی دارند، یحیی گل محمدی هم صداوسیما را به دلایلی تحریم کرده است.

چرا یحیی گل محمدی صداوسیما را تحریم کرد

خبرورزشی در این باره نوشت: یحیی گل محمدی هنوز با دو برنامه فوتبالی تلویزیونی قهر است و در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم هم خواستار خروج آنها شد! سرمربی پرسپولیس قبل از شروع نشست به مدیررسانه ای تیمش دستور داد دوربین های دو برنامه تلویزیونی شب های فوتبالی و فوتبال برتر باید بیرون بروند تا او در نشست خبری شرکت کند.

گل محمدی در توضیح این اقدام خودش گفت: رابطه ای که باید بین صدا و سیما و باشگاه ما باشد خوب نبوده و اینکه چرا این اتفاق افتاده وارد جزییات نمی شوم. ما همیشه با رسانه ها و صدا و سیما تعامل داشتیم اما اتفاقاتی که امسال افتاده و برنامه های عجیب و غریب و یکطرفه ای که به ضرر ما بود و ما را زیر سوال بردند، اینکه می خواهند تیم ما را به شکل دیگری معرفی کنند و از واقعیت دور بود این تصمیم را گرفتیم.

شرط اصلی سرمربی پرسپولیس عذرخواهی محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر و شبکه سوم سیما از پرسپولیسی هاست تا پس از آن مقابل دوربین های تلویزیونی مصاحبه کند. البته یحیی گل محمدی و پرسپولیسی ها از مهدی واعظی مجری شبکه پنجم سیما هم شاکی و ناراحت هستند اما مشکل اصلی آنها با مجری شناخته شده برنامه فوتبال برتر است. سرمربی پرسپولیس این تصمیم را در دفاع از افشین پیروانی سرپرست تیمش گرفته است.

چندی پیش سرپرست پرسپولیس و محمد حسین میثاقی درگیری لفظی و تلفنی با یکدیگر داشتند که رابطه مجری برنامه فوتبال برتر با پرسپولیسی ها را شکرآب کرد. محمدحسین میثاقی، لحظاتی با افشین پیروانی بر سر حضور فردی ناشناس به نام احسان کورراهی جدلی 10 دقیقه ای را انجام داد. تاکید میثاقی به ارتباط او با مدیر تیم پرسپولیس بود که از سوی پیروانی با عباراتی چون همراه تیم ما نیست و پست ندارد تکذیب می شد.

در آن برنامه، فرزاد مجیدی برادر فرهاد مجیدی هم روی خط تلفنی آمد و حرف هایی زد که دلخوری افشین پیروانی و پیآمد آن یحیی گل محمدی را در پی داشت. برهمین اساس سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی برابر آلومینیوم اراک خواستار بیرون رفتن دوربین برنامه تلویزیونی فوتبال برتر شد.

همچنین گل محمدی مدتی می شود رابطه اش را با برنامه شب های فوتبالی قطع کرده است. سرمربی پرسپولیس هر از گاهی روی خط تلفنی این برنامه که از طریق شبکه ورزش پخش می شود، می رفت و صحبت می کرد اما حالا مدعی است این برنامه هم رعایت انصاف را نکرده و درخصوص داوری و مسائل مختلف بیشتر به نفع رقیبان پرسپولیس صحبت کرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1689

به "چرا یحیی گل محمدی صداوسیما را تحریم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا یحیی گل محمدی صداوسیما را تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید