کسی جرات خرید استقلال و پرسپولیس را ندارد

به گزارش لیسون، پرویز مظلومی در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید و راه حل او برای پیروزیت گفت: سعادتمند را به خوبی می شناسم، یکی از مدیران باتجربه و پیروزی است که در فوتبال و استقلال حضور داشته، از تجربه بالایی برخوردار است اما متأسفانه به تنهایی نمی تواند پیروز شود. در سال های گذشته مدیران زیادی آمدند. قراردادهای آنچنانی با بازیکنان خارجی بستند، پول اسپانسر را پیش خور کردند و به راحتی از استقلال جدا شدند بدون آنکه بخواهند درباره این اتفاقات توضیحی به کسی بدهند.

کسی جرات خرید استقلال و پرسپولیس را ندارد

وی ادامه داد: متأسفانه مسائل و بدهی های استقلال زیاد است، بازیکنان خارجی و حتی داخلی مطالبات زیادی دارند که هنوز نتوانسته اند به آن دست پیدا کنند بنابراین سعادتمند به تنهایی نمی تواند در راهی که در آن قدم گذاشته پیروز شود او باید از افراد باتجربه استفاده کرده، با پیشکسوتان مشورت کند تا بتواند راهکار مناسبی برای خروج از این بحران پیدا کند.

سرمربی پیشین استقلال گفت: البته در این چند روز شنیدم که او با طلبکاران صحبت کرده از آنها زمان گرفته تا بتواند با آرامش کامل و تا آنجا که توان دارد مسائل را رفته رفته برطرف کند.

مظلومی تاکید کرد: مدیران گذشته تاب مقاومت در برابر بدهی ها را نیاوردند و خیلی زود صحنه را ترک کردند اما آرزو می کنم سعادتمند که یک مدیر باتجربه است بتواند این مشکل را حل نماید. اگرچه این اتفاقات به طور کامل پایان نخواهد پذیرفت اما می توان امیدوار بود تا رفته رفته و در پی یک زمان مشخص این مسائل برطرف شود.

وی در خصوص صحبت هایی مبنی بر خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: بعید می دانم این اتفاق بیفتد، چه کسی توان مالی دارد که بتواند این دو باشگاه را بخرد. حتی خود سلطانی فر هم راضی است این کار انجام شود زیرا یک مشکل از مسائل وزارت ورزش برطرف خواهد شد اما قیمت ها آنقدر گران است که کسی جرأت خرید ندارد زیرا آن وقت باید کسانی که این دو باشگاه را می خرند بدهی ها باشگاه را تقبل کنند. تیم هایی که سوددهی ندارند کسی سراغ آنها نخواهد آمد بنابراین بعید می دانم این اتفاق امسال هم رخ بدهد.

پرویز مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تعطیلی لیگ هستید گفت: جان انسان ها از لیگ ما مهمتر است الان در تمام دنیا فوتبال و تمام رشته های ورزشی به طور کامل تعطیل هستند با توجه به اینکه ما در ورزش کسی را نداریم که تصمیم گیری درست انجام دهد و همیشه اشتباه داشته ایم اجازه بدهیم این اتفاق به دست باتجربه ها تصمیم گیری شود.

وی تاکید کرد: وقتی 9 هفته از لیگ باقی مانده چرا عده ای به راحتی می گویند قهرمان را همین امروز مشخص کنید مگر چنین اتفاقی می افتد نه تیم های صعود کننده مشخص هستند و نه تیم های سقوط کننده 27 امتیاز برای هر تیمی کم نیست و می تواند شرایط یک تیم را در جدول بهبود ببخشد.

سرمربی پیشین استقلال گفت: شنیده ام قرار است از 15 اردیبهشت تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده و از اواسط خرداد لیگ بدون تماشاگر برگزار شود اما همه می دانیم که فوتبال بدون تماشاگر لذتی ندارد بنابراین امیدوارم شرایطی پیش بیاید که فوتبال ما با تماشاگر برگزار شده تا شاهد جذابیت های این رشته ورزشی باشیم.

مظلومی گفت: متأسفانه ویروس کرونا در دو ماه گذشته کاملاً شرایط کشور را مختل کرده است اما جا دارد از تمام پرستاران و کادر درمانی که در تمام بیمارستان ها زحمت زیادی می کشند تشکر کنم و امیدوارم با رعایت همه موارد بهداشتی این ویروس منحوس از کشور ما ریشه کن شده تا دوباره آرامش به ایران بازشود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 946

به "کسی جرات خرید استقلال و پرسپولیس را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی جرات خرید استقلال و پرسپولیس را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید