کشتی آزاد قهرمانی دنیا، از پایکوبی کاکس تا وعده ملاقات دوباره؛ همهمه ای که بی علت نبود

به گزارش لیسون، واکنش جیدن کاکس به اولین تمرین تیم ملی کشتی ایران در اسلو، پایکوبی در سالن کشتی بود؛ او روز گذشته به کشتی گیری باخت که می تواند به مرد شماره یک وزنش تبدیل گردد.

کشتی آزاد قهرمانی دنیا، از پایکوبی کاکس تا وعده ملاقات دوباره؛ همهمه ای که بی علت نبود

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی کشتی آزاد ایران با تصمیم کادرفنی این بار در فاصله بیشتر از دو روز به مسابقات، راهی نروژ شد تا تیم با شرایط تازه خود را تطبیق دهد.

همانطور که چند روز پیش گزارشی از اولین تمرین آزادکاران در اسلو داشتیم، حضور تیم ملی کشورمان در محل تمرین با تیم های آمریکا، کانادا و ژاپن همزمان شد.

آمریکایی ها که رقیب سنتی کشتی ایران هستند اما در این سال ها به شدت از تیم کشورمان در نتایج پیشی گرفته اند، بعد از آنکه متوجه تغییرات زیاد در کادرفنی و کشتی گیران تیم ایران شدند، از این موضوع متعجب شده و همهمه عجیبی بین شان رخ داد.

جالب ترین واکنش هم از آن جیدن کاکس بود، مردی که قبلا 4 بار نماینده کشورمان را برده بود. او در واکنشی عجیب و البته جالب، به پایکوبی در انتهای تمرین پرداخت.

قطعا تماشا یک تیم جوان و با انگیزه که در اولین تمرینش برای یکی از ملی پوشان جشن تولد گرفته، نشان از روحیه خوب حریف می داد.

کاکس روز گذشته تا نیمه نهایی مبارزه های فوق العاده ای مقابل حریفان داشت اما در نیمه نهایی با سدی به نام کامران قنامپور برخورد کرد. قنامپور که در این سالها پشت خط حسن یزدانی در 86 کیلو مانده و خودش هم علاقه ای به تغییر وزن نداشت، در اولین سال ملی پوش شدنش، کاکس را مغلوب کرد. او نشان داد که آینده 92 و چه بسا 97 کیلوگرم از آن اوست.

کاکس که البته حریف خوش اخلاقی است، بعد از شکست مقابل کامران قنامپور، در سالن گرم بار دیگر به او تبریک گفت و البته تاکید نمود که بعدا دوباره او را دیدار خواهد نمود.

حالا از امروز کاکس در پی انتقام از قنامپوری خواهد بود که می داند شکست او در مبارزه بعدی از این کشتی هم سخت تر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1803

به "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، از پایکوبی کاکس تا وعده ملاقات دوباره؛ همهمه ای که بی علت نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، از پایکوبی کاکس تا وعده ملاقات دوباره؛ همهمه ای که بی علت نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید