کشتی آزاد قهرمانی دنیا، گلیج برای فینالیست شدن فقط 3 ثانیه کم آورد، عرفان الهی به شانس مجدد رفت

به گزارش لیسون، یکی از دو مبارزه نیمه نهایی وزن 97 کیلوگرم بین مجتبی گلیج و کایل اسنایدر قهرمان و نایب قهرمان المپیک های 2016 ریو و 2020 توکیو برگزار گردید.

کشتی آزاد قهرمانی دنیا، گلیج برای فینالیست شدن فقط 3 ثانیه کم آورد، عرفان الهی به شانس مجدد رفت

به گزارش خبرنگاران، عرفان الهی در کشتی های نوبت صبح مغلوب آکماتالیف قرقیزستانی شد که برای ماندن در مسابقات، باید منتظر فینالیست شدن حریفش می ماند. کشتی گیر قرقیزستانی در مبارزه نیمه نهایی کار بزرگی انجام داد و با نتیجه 9 بر 5 از سد ژربایف روس گذشت.با این نتیجه عرفان الهی صبح فردا رقابت هایش را در گروه شانس مجدد ادامه خواهد داد و شانس کسب مدال برنز را خواهد داشت.

به گزارش خبرنگاران، یکی از دو مبارزه نیمه نهایی وزن 97 کیلوگرم بین مجتبی گلیج و کایل اسنایدر قهرمان و نایب قهرمان المپیک های 2016 ریو و 2020 توکیو برگزار گردید. گلیج در تایم اول اجازه نداد اسنایدر به پایش برسد و با اخطار کم کاری که به اسنایدر داده شد، او به امتیاز اول رسید. در تایم دوم اخطار کم کاری به گلیج داده شد که او به یک امتیاز رسید و نتیجه کشتی یک - یک مساوی شد. گلیج به شدت حمله می کرد و دفاع اسنایدر باعث شد که اخطار این بار به او داده گردد و گلیج به یک امتیاز دیگر رسید.

سه ثانیه مانده به انتها مبارزه اسنایدر پای گلیج را از تشک خارج کرد و با نتیجه سه بر دو کشتی گیر کشورمان را از پیش رو برداشت. گلیج به فینال نرسید و فردا کارش را در شانس مجدد برای کسب مدال برنز دنبال خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1825

به "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، گلیج برای فینالیست شدن فقط 3 ثانیه کم آورد، عرفان الهی به شانس مجدد رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، گلیج برای فینالیست شدن فقط 3 ثانیه کم آورد، عرفان الهی به شانس مجدد رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید