اجرای مانور تعمیرات و بهینه سازی شبکه برق استان با رویکرد روشنایی

به گزارش لیسون، خبرنگاران/اردبیل مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از اجرای مانور تعمیرات و بهینه سازی شبکه برق استان اردبیل با رویکرد تعدیل روشنایی معابر ،همزمان با سراسر کشور اطلاع داد.

اجرای مانور تعمیرات و بهینه سازی شبکه برق استان با رویکرد روشنایی

جهت دریافت خدمات اجرای تعمیرات کلی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. تعمیرات جزئی و کلی ساختمان با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

حسین قدیمی 27 آذر در حاشیه این مانور در جمع خبرنگاران هدف از این مانور را بهینه نمودن سطح ولتاژ مشترکان ،افزایش تاب آوری شبکه ،بازآرایی و بهینه نمودن شبکه موجود ،کاهش شبکه فشارضعیف،کاهش تلفات و افزایش رضایتمندی مشترکان مطرح نمود و اضافه کرد: این مانور با حضور 129 نفر در قالب 38 اکیپ عملیاتی و 20 دستگاه بالابر طی امروز و فردا در حال برگزاری است.

وی اضافه کرد: در بحث کیفیت توان یک دستگاه اتوبوستر در منطقه هشتجین خلخال در حال نصب می باشد که با این اقدام ولتاژ 4000 مشترک اصلاح خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار را از دیگر اقدامات این مانور دانست و گفت: از اول سال جاری 150 کیلومتر کابل خودنگهدار در سطح استان احداث شده و طی امروز و فردا 10 کیلومتر شبکه مسی به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد.

قدیمی احداث 6 دستگاه پست هوایی ،جابه جایی و متعادل سازی بار فیدرها و اصلاح ولتاژ 10 هزار مشترک را از دیگر اقدامات اجرایی این مانور دانست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1304

به "اجرای مانور تعمیرات و بهینه سازی شبکه برق استان با رویکرد روشنایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای مانور تعمیرات و بهینه سازی شبکه برق استان با رویکرد روشنایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید