استقلال باخت و فکری به پرسپولیس گیر داد!

به گزارش لیسون، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سایپا گفت: بازی خیلی خوبی بود. خیلی حیف شد در دیداری که می توانستیم ببریم و برنده از زمین بیرون بیاییم، تمرکز لازم را نداشتیم و سه امتیاز بازی را دادیم. زمانی که گل خوردیم، بازیکنان ما به خودشان آمدند که گل را جبران نمایند.

استقلال باخت و فکری به پرسپولیس گیر داد!

وی افزود: با توجه به اینکه بازیکنانم تمرکز نداشتند و کمی عجله می کردند، نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. می توانستیم نتیجه و امتیاز کامل را بگیریم، اما شاید روز بد فوتبال به ما رو کرد. باید به تیم سایپا تبریک بگویم که کوشش خوبی داشتند و بازی خوبی ارائه کردند. باید به آنها تبریک بگویم. این بازی برای ما تمام شد و باید خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره داوری بازی تیمش مقابل سایپا هم گفت: به داوری عادت کردیم که همواره به ضرر ما باشد یا اشتباهات داوری به ضرر ما باشد. نمی دانم ماجرا چیست. استقلال خیلی تنهاست و همه با کسان دیگری هستند. شاید ناراحت هستند که ما صدر جدول هستیم و تیم بوی قهرمانی می دهد، اما ما کارمان را ادامه می دهیم و سعی می کنیم با تیم های پایین جدول فاصله نیافتد و فاصله نیاندازیم.

فکری در پاسخ به پرسشی در خصوص برنامه ریزی لیگ برتر گفت: برنامه را نمی دانم، اما به خاطر تیم پرسپولیس بازی ها عقب افتاد، اما این تیم بازی های خود را سر وقت و هفتگی انجام می دهد. از طرف دیگر ما باید هر پنج روز بازی کنیم. ما باید کارهای خودمان را انجام دهیم و در تمرین تاکتیک خودمان را دنبال کنیم و برای بازی های بعدی آماده شویم. نمی دانم از چه بنالیم، اما باید کوشش کنیم خودمان را در صدر جدول حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا هروویه میلیچ به استقلال باز می گردد یا نه، گفت: نمی دانم شرایط میلیچ چگونه خواهد شد.

محمود فکری همچنین در نشست خبری گفت: باید به تیم سایپا بابت این برد تبریک بگویم. همچنین به بازیکنانم بابت کوششی که کردند، خسته نباشید می گویم. این ملاقات، ملاقاتی نبود که بازنده باشیم، اما شاید تمرکز لازم را نداشتیم و حریف را دست کم گرفتیم.

وی افزود: از موقعیت هایی که نیمه اول و دوم به دست آوردیم، خوب استفاده نکردیم و شاید دلیل آن مسائل مختلفی باشد، اما در مجموع فضایی به وجود آمد در ملاقاتی که می توانستیم پیروز باشیم، نتوانستیم از این موقعیت ها به خصوص در نیمه دوم استفاده کنیم. تیم حریف تک موقعیتی داشت که توانست آن را وارد دروازه ما کند، اما ما نتوانستیم موقعیت ها را تبدیل به گل کنیم و شکست خوردیم تا نتوانیم موقعیت مان را در جدول بهتر کنیم و این شرایط حفظ گردد. این بازی تمام شد و از حالا برای بازی با نفت مسجدسلیمان که خارج از خانه است را به خوبی دنبال نموده، آماده آن مسابقه شویم و با تمرکز و انرژی بیشتر کار کنیم تا سه امتیاز آن مسابقه را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه ضعف تیمش چیست و در نیم فصل چه نقاطی را باید ترمیم کند، گفت: ما که نباید نقطه ضعف خودمان را بگوییم، اما در مجموع چه بحث ایراد فنی باشد یا مسائل دیگری که در تیم داریم، موارد زیادی است. باید تمام این موارد را رفع کنیم تا بازی به بازی بتوانیم بازی بهتر و زیباتری ارائه کنیم. در این بازی به خصوص نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم، اما بعضی بازی ها گره می خورد. شاید در این بازی ما روی بد فوتبال را دیدیم و نه مساوی، بلکه حتی باید با برد از این بازی خارج می شدیم که یک گل خوردیم و متأسفانه امتیاز این بازی را دادیم. ضعف در مجموع وجود دارد، اما اینکه شما بگویید ما در این بازی به ضعف مان باختیم نبود، مشکل ما فنی نبود، این بازی گره خورد و متأسفانه برد را با باخت عوض کردیم.

فکری درباره داوری و اتفاقات انتها نیمه اول گفت: فکر می کنم از اینکه استقلال به صدر جدول آمده خیلی ناراحت هستند. اتفاقاتی که در فوتبال ما رخ می دهد کاملاً معین است و دوست ندارند استقلال صدرنشین جدول باشد یا با آرامش بیشتری کار خود را پیگیری کند. تمام دوستان کوشش خودشان را می نمایند استقلال را پایین بکشند، اما ما تمام کوشش مان را می کنیم تا پاسخ دوستان را با فضایی که علیه مان ایجاد نموده اند، با نتیجه دریافت بدهیم.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1424

به "استقلال باخت و فکری به پرسپولیس گیر داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال باخت و فکری به پرسپولیس گیر داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید