استقلال در تمام خطوط ایراد دارد، بازی با فجر هم سخت است و هم آسان

به گزارش لیسون، علیرضا پورمند در گفتگو با خبرنگاران و در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان تهرانی در حال حاضر بهترین خط دفاع و حمله را در لیگ دارند و نمی توان در لیگ داخلی از آنها ایراد گرفت اما اگر این تیم در لیگ قهرمانان حضور داشت و از مرزها خارج می شد مشکلاتش تعیین می شد. به جز تیم های ایرانی، تیم های کشورهای دیگر می توانند 7 بازیکن خوب خارجی به خدمت بگیرند که متأسفانه ما در رقابت با آنها همیشه دچار مشکل شده ایم.

استقلال در تمام خطوط ایراد دارد، بازی با فجر هم سخت است و هم آسان

وی ادامه داد: استقلال به عنوان تیم اول فوتبال ایران در تمام خطوط ایراد دارد و اشکالاتی در این تیم وجود دارد که باید کادر فنی آن را برطرف کند. اگر چه گفته می شود حریفان، این تیم را خوب آنالیز نمی کنند ولی بعید می دانم یک تیم همه حریفان را شکست دهد و هیچ کس آنها را آنالیز فنی نکند.

پورمند اضافه کرد: در مقابل تراکتور، استقلال میانه میدان را از دست داد اما این آبی پوشان بودند که توانستند در این دیدار به گل دست پیدا کنند. استقلال خط دفاع و گلرهای خوبی دارد که در فرایند نتیجه گیری تیم تأثیر به سزایی داشته اند.

وی در خصوص دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر فجر سپاسی شیراز گفت: فجر را به خوبی می شناسم. سال ها پیش با آنها زندگی می کرده ام البته شرایط الان با گذشته فرق کرده است ولی در این تیم مسائل مالی وجود دارد. بازیکنان این تیم بیشتر سرباز هستند و تا می خواهند به رشد کامل برسند از این تیم جدا شده و به سایر تیم ها می پیوندند.

کارشناس فوتبال ادامه داد: با توجه به شرایطی که فجر دارد استقلال در مقابل این تیم هم بازی آسانی دارد و هم سخت. فجر بازیکنان با انگیزه ای دارد که می توانند برای استقلال دردسرساز شوند.

وی در خصوص عملکرد حردانی و آمانوف در استقلال گفت: حردانی یک بازیکن شناخته شده است. او باید تلاش بیشتری از خود داشته باشد. می تواند بازی به بازی بهتر شده و پا جای پای بزرگان بگذارد به شرط آنکه تمام تمرکزش برای روی تمرین و آمادگی جسمانی باشد.

پورمند در خصوص آمانوف هم گفت: وقتی یک بازیکن خارجی به خدمت می گیریم یعنی اینکه او باید به مراتب بهتر از بازیکنان داخلی باشد. هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ آمادگی جسمانی باید در آینده نزدیک بیشتری از این بازیکن بببینیم تا تعیین شود خرید خوبی بوده است یا خیر.

وی در سرانجام و در خصوص اتفاقاتی که باعث شده کاپیتان استقلال اجازه تمرین نداشته باشد گفت: با توجه به اینکه ما نمی دانیم دقیقاً چه اتفاقی بین سرمربی و کاپیتان تیم افتاده است نباید در این خصوص قضاوت کنیم اما اعتقاد دارم با شرایطی که برای استقلال بوجود آمده آرامش، بهترین رمز موفقیت آبی پوشان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 2007

به "استقلال در تمام خطوط ایراد دارد، بازی با فجر هم سخت است و هم آسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال در تمام خطوط ایراد دارد، بازی با فجر هم سخت است و هم آسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید