شوک به آبی ها؛ رشید مظاهری در استقلال نمی ماند!

به گزارش لیسون، احمد مددی این روز ها تندترین نقدها را متوجه خود می بیند و جالب اینکه بیشتر این ترکش ها از سوی فرهاد مجیدی به اسم سرمربی این تیم است. سرمربی آبی ها طی روز های اخیر بیشترین نقدها را متوجه کادر مدیریتی و خصوصا احمد مددی دانسته و در این رابطه او را به چالش فراخوانده است.

شوک به آبی ها؛ رشید مظاهری در استقلال نمی ماند!

به گزارش ایلنا، مددی که از ابتدای فصل با نقدها زیادی در مورد نحوه مدیریتش در این باشگاه روبرو بوده، هنوز نتوانسته انتظارات طرفداران و خصوصا کادرفنی و بازیکنان این تیم را برای انجام ماموریت های خود به خاتمه برساند و با مسائل بزرگی روبرو بوده است.

با این حال به نظر می رسد با نحوه مدیریتی احمد مددی او را به در خروجی این باشگاه و دریافت حکم انتها ماموریتش از سوی وزارت ورزش نزدیک دانست. خصوصا اینکه فرهاد مجیدی طی روز های اخیر طی دو مرحله در صفحات شخصی خود نقدها شدیدی را نسبت به نحوه عملکردش مربوط دانسته است.

در تازه ترین ماجرا، اما به نظر می رسد شیوه مدیریتی احمد مددی به سمتی پیش می رود که باید کار رشید مظاهری را در این تیم رو به انتها دانست. مظاهری که در این فصل با حضور در جمع آبی پوشان توانسته خصوصا در نیم فصل اول با نمایش درخشان خود، مسائل این تیم در دروازه را به حداقل برساند، طی چند وقت اخیر درگیر حواشی بزرگی از سوی مدیریت باشگاه شده است.

اولین اقدام مربوط به ماجرای رشید مظاهری و سعید عزیزیان است؛ در شرایطی که عزیزیان به اسم مربی گلر های سابق استقلال اتهاماتی را متوجه رشید مظاهری نموده و مدعی شده از این گلر شکایت خواهد نمود، باشگاه استقلال بدون در نظر گرفتن شرایط این ماجرا و نتیجه شکایت و ... اقدام به جریمه رشید مظاهری نموده است. زمان اعلام این جریمه هم جالب بود؛ احمد مددی در فاصله ساعاتی مانده به بازی با پیکان اقدام به جریمه رشید مظاهری و اعلام آن به این دروازه بان نموده است تا بدون توجه به شرایط روحی و روانی حاصل از این اعلام بدموقع، حاشیه عجیبی را علیه تیم خود شکل دهد.

جریمه دیگر علیه این دروازه بان با اعلام عدم همراهی رشید مظاهری به رفسنجان متوجه وی شده است. در شرایطی که محمود فکری به اسم سرمربی وقت استقلال با دریافت مجوز های پزشکی این گلر و مشورت با کادرپزشکی اجازه عدم حضور مظاهری را صادر نموده بود و وریا غفوری هم در این جلسه حاضر بود، باشگاه به شکلی عجیبی این گلر را جریمه نموده و آن را در پرونده وی قرار داده است.

اتفاقاتی سریالی علیه رشید مظاهری که معین نیست با چه هدفی دنبال می گردد تا او را نسبت به ادامه همکاری با این باشگاه دلسرد نمایند. مظاهری که در این فصل توانسته با عملکرد پیروز خود نظر طرفداران را هم به خود جلب کند و در فهرست دراگان اسکوچیچ هم قرار داشت و اگر دچار مصدومیت نمی شد شاید در منامه هم حاضر بود، اکنون با اتفاقاتی روبرو شده که شاید در صورت ادامه حضور احمد مددی، شاهد جدایی وی از این باشگاه باید بود. نکته جالب توجه اینکه مظاهری در قراردادش بندی دارد که در صورت عدم دریافت 20 درصد از مطالباتش قادر خواهد بود از این تیم جدا گردد و با گذشت چند ماه از فعال شدن این بند، اما علیرغم پیشنهاد از یکی از باشگاه های متمول لیگ برتر در نیم فصل، ترجیح داد به کارش در جمع آبی پوشان ادامه دهد.

باید دید با ادامه شرایطی که احمد مددی در مورد این بازیکن شکل داده، آیا او قادر خواهد بود در نهایت مظاهری را از حضور در این تیم ناامید کند یا باید منتظر تصمیم عجیبی از سوی گلر آبی ها بود. در شرایط فعلی، اما با سومدیریتی که مددی در نظر گرفته باید در انتظار اتفاق عجیبی در انتها فصل بود.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1727

به "شوک به آبی ها؛ رشید مظاهری در استقلال نمی ماند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به آبی ها؛ رشید مظاهری در استقلال نمی ماند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید