مقاله: بازار کامپیوتر پنتیپ پلازا بانکوک (تایلند)

به گزارش لیسون، اول از همه، هر آن چیزی که یک خوره کامپیوتر می تواند بخواهد در این مجتمع پیدا می شود: لپ تاپ، تبلت، نرم افزار، دوربین فیلمبرداری و عکاسی، قطعات، پرینتر، پخش کننده موسیقی و بسیاری چیزهای دیگر. مرکز کامپیوتر پنتیپ پلازا جایی است که فروشندگان و تاجران از همه جای تایلند به این جا می آیند تا با قیمت های عمده خرید کنند، بنابراین واسطه ها را دور زده و مستقیما از یکی از بیشمار غرفه این جا خرید کرده و قیمت های بسیار خوب و مناسب دریافت کنید. هنر چانه زنی در این جا هنوز زنده است، بنابراین حتی اگر فروشنده از یک قیمت مشخص پایین تر نمی آید، شما همیشه می توانید تقاضای اشانتیون کنید. با این همه رقیب، مغازه ها معمولا حاضرند برای این که فروش شان را تضمین کنند کمی با خریداران راه بیایند.

مقاله: بازار کامپیوتر پنتیپ پلازا بانکوک (تایلند)

IT City در طبقه پنجم قرار گرفته و بزرگترین فروشگاه محصولات IT در پنتیپ پلازا است. در این فروشگاه جدیدترین تجهیزات کامپیوتری به نمایش گذاشته شده و به فروش می رسند. به طور خوشایندی این فروشگاه مرتب تر و منظم تر از بخش های دیگر مال است. بعضی از کارکنان به خوبی انگلیسی صحبت می کنند و آماده اند تا جزئیات محصولات را به شما بگویند. بنابراین اگر می خواهید در تور بانکوک یک وسیله کامپیوتری تهیه کنید و اطلاعات خاصی در موردش نیاز داشتید این فروشگاه گزینه خوبی برایتان خواهد بود.

برای جمع بندی می توان گفت که اگر در تور بانکوک به دنبال خرید لوازم کامپیوتری هستید پنتیپ پلازا حتمی ترین انتخاب تان باید باشد. مخصوصا اگر بودجه کمی برای آن در نظر گرفته اید. حتی برای دیدن و تجربه این مال هم که شده، بهتر است وقتی از تور تایلند خود را به گشت و گذار در میان غرفه های براق و نورانی مجتمع و محصولات کامپیوتری متنوعی که از کف تا سقف چیده شده اند اختصاص دهید.

منبع مقاله: بازار کامپیوتر پنتیپ پلازا بانکوک (تایلند)

انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1900

به "مقاله: بازار کامپیوتر پنتیپ پلازا بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بازار کامپیوتر پنتیپ پلازا بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید