هفته های خرید اینترنتی از کرمان شروع می گردد

به گزارش لیسون، اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی گفت هفته های خرید اینترنتی در راستای حمایت از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی، از استان کرمان کار خود را شروع می نماید.

هفته های خرید اینترنتی از کرمان شروع می گردد

اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در راستای حمایت از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب وکارها و اصناف در استان ها و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از ابتدای اسفند ماه طرح هفته های خرید اینترنتی را در کشور شروع کند.

هفته های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که می کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویس های اینترنتی در حوزه های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب وکارهای مجازی و کسب وکارهای استانی است تا در یک هم افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع تر و متنوع تر عرضه نمایند.

در این راستا اتحادیه کسب وکارهای مجازی خاطرنشان کرد هفته های خرید اینترنتی از استان کرمان کار خود را شروع می نماید و از تاریخ 2 تا 8 اسفند ماه در کرمان حضور دارند. کسب وکارهایی که عضو اتحادیه کسب وکارهای مجازی هستند، می توانند در صورت تمایل و علاقه مندی در این رویداد شرکت نموده و خدمات خود را اعم از کالا یا هر محصول دیگری در معرض فروش قرار دهند.

کسب وکارها و پلتفرم های آنلاینی که در این رویداد حضور می یابند باید تسهیلات ویژه و تخفیف مناسب در اختیار کاربران استان خود قرار دهند. اتحادیه کسب وکارهای مجازی در نظر دارد این رویداد را در 31 استان برگزار کند و طبق پیش بینی این طرح تا آبان ماه سال 1400 ادامه می یابد.

در این طرح، هدف این است که به اصناف آفلاین و فیزیکی هم یاری گردد تا آنها نیز بتوانند از فرایند فروش عقب نمانده و با پیوستن به پلتفرم های فروشگاه های آنلاین اجناس خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند، از این رو این اتحادیه از پلتفرم های آنلاین نیز دعوت نموده تا با کاهش دستمزد و ارائه تخفیف زمینه حضور فروشگاه های آفلاین را در پلتفرم های آنلاین فراهم نمایند تا بتوانند اجناس خود را در این رویداد در استان ها با تخفیف به مردم ارائه دهند.

کسب وکار ها جهت شرکت در این رویداد می توانند به پنل خود در وب سایت اتحادیه کسب وکار های مجازی مراجعه و ثبت نام نمایند. همچنین کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت ecfestival.ir از خدمات و تخفیف های موجود بهره مند شوند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1470

به "هفته های خرید اینترنتی از کرمان شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته های خرید اینترنتی از کرمان شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید