احسان پور: بعضی از ورزشکاران پول توجیبی هم ندارند، کادر فنی در مورد وزنم تصمیم می گیرد

به گزارش لیسون، دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: وقتی ملی پوش می شوی، همه به یک چشم دیگر نگاهت می کنند اما این روزها خیلی از ورزشکاران حتی پول توجیبی هم ندارند.

احسان پور: بعضی از ورزشکاران پول توجیبی هم ندارند، کادر فنی در مورد وزنم تصمیم می گیرد

بهنام احسان پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیگیری تمریناتش در مازندران گفت: در بهشهر هستم و تمرین می کنم تا ببینیم در نهایت چه می شود. طبیعتاً تمرین مان خوب نیست، چون اصلاً تکلیف مسابقات مشخص نیست و نمی دانیم چه زمانی چه مسابقه ای برگزار می شود. به همین دلیل کمتر از گذشته تمرین می کنم. نمی دانیم قرار است مسابقات جهانی برگزار شود یا نه. البته ما آمادگی نسبی داریم که اگر مسابقات برگزار شد در آن شرکت کنیم.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان ادامه داد: صحبت های اولیه را با تیم بازار بزرگ داشتیم. در مورد وزنم صحبت کردم، گفتند حالا قرارداد ببند، اگر جایی نیاز داشتیم در وزن 61 کیلوگرم هم کشتی بگیر. من می خواهم در وزن 65 کیلوگرم کشتی بگیرم، البته دیدم ایمان صادقی و مجید داستان را هم در وزن 61 کیلوگرم جذب کرده اند.

این کشتی گیر مازندرانی که بعد از کسب مدال برنز جهان در وزن 61 کیلوگرم، تصمیم گرفت برای المپیک به وزن 65 کیلوگرم برود، در پاسخ به این سؤال که اگر مسابقات جهانی 2020 برگزار شود تصمیم دارد در چه وزنی کشتی بگیرد، گفت: کادر فنی تیم ملی در این مورد تصمیم می گیرد. البته باید دید اگر مسابقه جهانی برگزار شود، در این شرایط می شود مسابقه انتخابی برگزار کرد یا نه. همه چیز به نظر کادر فنی بستگی دارد.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان با اشاره به اینکه کشتی گیران به برگزاری لیگ نیاز دارند، گفت: ما از بهمن ماه هیچ مسابقه و اردویی نداشته ایم. در این مدت حتی یک مسئول استانی هم تماس نگرفته که شما کشتی گیر ملی هستید و چه کار می کنید. من کارمند سازمان امور مالیاتی هستم و این روزها سر کار می روم، اما اغلب بچه ها شغلی غیر از کشتی دریافت، ندارند. این در حالی است که وقتی ملی پوش می شوی، همه در شهر و استان به تو به یک چشم دیگر نگاه می کنند و دیگر یک آدم معمولی نیستی. خبر دارم که این روزها خیلی از بچه ها حتی پول توجیبی هم ندارند. از سال 97 به این طرف هم که جوایز مدال آوران را نداده اند. امیدوارم لااقل لیگ برگزار شود که کمی از مسائل بچه ها رفع شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1181

به "احسان پور: بعضی از ورزشکاران پول توجیبی هم ندارند، کادر فنی در مورد وزنم تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان پور: بعضی از ورزشکاران پول توجیبی هم ندارند، کادر فنی در مورد وزنم تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید