ادامه کوشش های پشت پرده برای فراری دادن استراماچونی از استقلال

به گزارش لیسون، کوشش های پشت پرده برای فراری دادن آندره آ استراماچونی از استقلال ادامه دارد و سرمربی ایتالیایی هر روز بیش تر از گذشته از حضور در تیم پرطرفدار استقلال ناامید می گردد.

ادامه کوشش های پشت پرده برای فراری دادن استراماچونی از استقلال

فارس نوشت: روزی که آندره آ استراماچونی برای راهنمایی استقلال به تهران سفر کرد در اولین گفت وگوی تلویزیونی خود به نکاتی اشاره نمود که نگاه مخاطبان فوتبال و همچنین هواداران استقلال را به خود جلب کرد.

این مربی در بخشی از صحبت های خود در شبکه 5 سیما گفت: وقتی از باشگاه استقلال با من تماس گرفتند آمادگی نداشتم ولی اطلاعات را جمع آوری کردم. از کسانی که از فوتبال آسیا خبر داشتند اطلاعات گرفتم. من به فوتبال ایران احترام می گذارم ولی فکر نمی کردم در فوتبال ایران کار کنم. اولین چیزی که از ایرانی ها دیدم خوشامدگویی واقعی و طبیعی بود. مردم اینجا از قلبشان مهربانی دارند و از تمام وجود محبت می نمایند. من فکر می کردم اینجا از گرما نتوانم نفس بکشم ولی هوای اینجا خوب است. غذای اینجا هم خوب است. البته ترافیک اینجا خیلی زیاد است اما بعضا روان می گردد ولی جمعیت ایران هم زیاد است.

این صحبت های استراماچونی و روحیه جنگجویانه ای که وی در تمرینات استقلال از خود نشان داد نگاه هواداران استقلال را به خود جلب کرد اما با گذشت 2 ماه حالا کار به جایی رسیده که سرمربی ایتالیایی به صورت پنهان اعلام نموده می خواهد از استقلال جدا گردد. البته استراماچونی در نشست خبری بعد از بازی با ماشین سازی گفت که در اینجا افرادی با وی مشکل دارند اما او می ماند و می جنگد اما ظاهرا کوشش های پشت پرده برای فراری دادن استراماچونی از استقلال تمام شدنی نیست.

سرمربی ایتالیایی استقلال که به دلیل سکوتش در تعطیلات پیش فصل نشان داد مربی نیست که اهل وعده دادن باشد و یا شلوغ بازی کند به یکباره در نشست خبری بعد از بازی تبریز طغیان کرد و ابتدا به نبود مترجمش ایراد گرفت و سپس مدعی شد افرادی هستند که با وی مشکل دارند و اگر این موضوع درست است بهتر است رو در رو به وی این مسائل را بگویند.

اما سوال اینجا است که چه کسانی با استراماچونی مشکل دارند؟ بعد از بازی با ماشین سازی کسی علیه این مربی موضع گیری ننموده و حتی تمامی پیشکسوتان استقلال از این مربی حمایت کردند. مدیرعامل باشگاه استقلال هم سکوت کرد و حرفی در خصوص شکست مقابل ماشین سازی نزد. از طرفی میرشاد ماجدی هم روز گذشته به حمایت از سرمربی استقلال پرداخت و مدعی شد باخت در هفته اول ملاک ارزیابی نیست و مدیران باشگاه از کادر فنی و بازیکنان حمایت می نمایند. پس چه کسی با سرمربی استقلال می تواند مشکل داشته باشد؟

ظاهرا طی هفته های اخیر از بیرون از باشگاه به سرمربی استقلال اطلاعاتی داده شده که ذهن این مربی را درگیر نموده است. به نظر می رسد افرادی که در حال حاضر در این باشگاه سمتی ندارند سعی دارند به هر شکل ممکن به سرمربی استقلال القا نمایند فضای کار در این تیم برای وی مهیا نیست و حتی به استراماچونی عنوان شده اعضای هیات مدیره استقلال هم به زودی استعفا می دهند و مدیرعامل باشگاه هم رفتنی است و همه اینها باعث می گردد تا او در استقلال تنها بماند. مسئولان باشگاه استقلال هم متوجه شده اند ممکن است مترجمی که در ابتدای فصل به استخدام باشگاه در آمده اطلاعات درون تیم را به افراد بیرون از باشگاه منتقل کند و به همین دلیل سعی کردند با استخدام یک مترجم جدید حواشی را در اطراف استراماچونی کم نمایند اما از آنجا که جریانی در پشت پرده هر روز روی ذهن سرمربی استقلال کار می نماید او روی ماندن مترجمش تاکید نموده و به نوعی به مسئولان باشگاه پالس مثبت نشان نمی دهد.

در این بین صادر نشدن کارت بازی بعضی از بازیکنان استقلال، اتفاقی که برای میلیچ در فرودگاه رخ داد و ... باعث شد تا جریان پشت پرده در استقلال فعال تر از گذشته اقدام به تخریب فضای درونی باشگاه استقلال برای مربی ایتالیایی نمایند اما به نظر می رسد طی روزهای آینده و بعد از پرداخت پول به بازیکنان و گذر از دیدار با فولاد سکوت مدیران استقلال نسبت به اتفاقات گذشته شکسته گردد. روز گذشته هم باشگاه استقلال در بخشی از اطلاعیه اش به صورت مستقیم به این موضوع اشاره نمود و نوشت:این آخرین هشدار به حاشیه سازانی است که رد پا و نشانی شان بیش از گذشته برای هواداران واقعی استقلال تعیین شده و در صورت تکرار این شیطنت ها به وسیله پلیس فتا و نهادهای ویژه نظارتی، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 306

به "ادامه کوشش های پشت پرده برای فراری دادن استراماچونی از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه کوشش های پشت پرده برای فراری دادن استراماچونی از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید