انتشار کاتالوگ نمایشگاهگزیده ای از یافته های به دست آمده از پژوهش های باستان شناسی ایران در سال 1398

به گزارش لیسون، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، در نمایشگاه مجازی گزیده ای از یافته های به دست آمده از پژوهش های باستان شناسی ایران در سال 1398 آثاری از 17محوطه باستان شناختی از دوران پیش از تاریخ، دوران تاریخی و دوران اسلامی به نمایش در آمده است.

انتشار کاتالوگ نمایشگاهگزیده ای از یافته های به دست آمده از پژوهش های باستان شناسی ایران در سال 1398

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

کاتالوگ نمایشگاه مجازی گزیده ای از یافته های به دست آمده از پژوهش های باستان شناسی ایران در سال 1398 مشتمل بر تصاویر و متن فارسی و انگلیسی از یافته های به دست آمده در کاوش های باستان شناسی توسط معصومه مصلی گردآوری شده است.

گردآوردنده در مقدمه این کاتالوگ آورده است: ارایه دستاورد پژوهش های علمی باستان شناسی به منظور ارتقای دانش و آگاهی جامعه فرهنگ ایران، از مهمترین وظایف پژوهشکده باستان شناسی است.

همگام با برگزاری همایش به صورت مجازی و برخط، نمایشگاه آثار و اشیای به دست آمده از کاوش ها و پژوهش های باستان شناسی در سال 1398به شکل نمایشگاه مجازی و تجربه ای نو برای بازدید علاقه مندان طراحی شد.

در این نمایشگاه آثاری از 17محوطه باستان شناختی از دوران پیش از تاریخ ، دوران تاریخی و دوران اسلامی به نمایش در آمده است.

در کتابچه پیش رو تلاش شده است تا آخرین اطلاعات مربوط به یافته ها و داده های پژوهش های علمی باستان شناسی که درنمایشگاه مجازی به نمایش گذاشته شده اند در دسترس پژوهشگران ایران و غیرایرانی قرار گیرد.

این مواد فرهنگی ارزشمند از یک سو موضوع کار و محل اندیشه و تفسیر باستان شناسان است و از سویی دیگر هر یک از مواریث برجای مانده از نیاکان ما که در این پهنه جغرافیایی زیسته و بالیده اند و در همین خاک آرمیده اند، آثار تمام نمای ایران بودن ما است.

منبع: گردشبان
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1503

به "انتشار کاتالوگ نمایشگاهگزیده ای از یافته های به دست آمده از پژوهش های باستان شناسی ایران در سال 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کاتالوگ نمایشگاهگزیده ای از یافته های به دست آمده از پژوهش های باستان شناسی ایران در سال 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید