بازی لگویی تازه به نام LEGO Bricktales در سبک ماجراجویی معرفی گردید

به گزارش لیسون، بازی تازه از مجموعه لگو (LEGO) به نام داستان های آجری (Bricktales) معرفی گردید. این بازی به وسیله شرکت ClockStone ساخته شده و ناشر آن نیز Thunderful خواهد بود. این بازی در سبک ماجراجویی بوده و داستان کلی آن حول حل کردن پازل های مختلف و ساخت راه با استفاده از لگو می شود. هنوز برای داستان های آجری تاریخ عرضه رسمی ای وجود ندارد.

بازی لگویی تازه به نام LEGO Bricktales در سبک ماجراجویی معرفی گردید

در بازی داستان های آجری شما باید با استفاده از خلاقیت خود پازل ها را حل کنید. سپس این سازه ها زنده شده و به شما نشان خواهند داد که راه چاره شما عملکردی است یا نه. بازیکنان در دنیای زیبای لگو غرق شده و باید آجر به آجر تجربه خود را بسازند. شما در این بازی به منطقه ها مختلفی از جمله بیابان، جنگل و حتی شهرهای مختلف خواهید رفت. در همه این مکان ها شما باید به آدمک های لگو یاری نموده و آن ها را به سمت مقصدشان راهنمایی کنید.

در هر مرحله شما با تعداد خاصی آجر روبرو خواهید بود. سپس با استفاده از آن ها باید پازل ها را حل نموده و سعی کنید مأموریت خود را انجام دهید. در اصل اینکه چگونه مرحله را رد کنید کاملاً به شما بستگی دارد. به همین علت تا حدی آزادی عمل دارید.

داستان بازی نیست بسیار ساده است. پدربزرگ شما دارای یک شهربازی است. حال نقش شما این است که به او یاری کنید تا آن را بازسازی کند. به علت اینکه اگر این کار را انجام ندهد، شهردار شهربازی او را تعطیل خواهد نمود. در این میان شما یک ربات نیز برای یاری دارید. او به شما در ساخت این شهر بازی یاری خواهد نمود.

هر چه شما بیشتر مسائل مردم را حل کنید، کریستال های بیشتری دریافت خواهید کرد. با استفاده از این کریستال ها می توانید داستان بازی را به پیش برده و بازی را به جلو ببرید. پس هدف اصلی شما در این بازی ساخت برترین سازه و کوشش برای نجات شهربازی پدربزرگتان است.

به طور کلی عناوین بسیاری در زمینه لگو وجود دارند. با اینحال بیشتر این عناوین ظاهری لگویی داشته ولی ارتباطی به چارچوب اصلی بازی لگو ندارند. این بازی در واقعیت نیز به سبک ساختنی بوده و تعدادی آجر را به شما می دهد. سپس شما با استفاده از این آجرها می توانید سازه های مختلف را بسازید.

این بازی پس از مدت ها به اساس لگو؛ یعنی ساخت و ساز می پردازد. اینکه شما چگونه این کار را انجام دهید به طور کامل به خودتان بستگی دارد و همین آزادی عمل تا حد زیادی این بازی را به واقعیت لگو نزدیک می نماید.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 تیر 1401 بروزرسانی: 8 تیر 1401 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 2054

به "بازی لگویی تازه به نام LEGO Bricktales در سبک ماجراجویی معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی لگویی تازه به نام LEGO Bricktales در سبک ماجراجویی معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید