تارتار: نگران نباشید! تیمم سربلند بیرون می آید

به گزارش لیسون، سرمربی ذوب آهن گفت: از روز اول گفتم این تیم خیلی کار دارد و باید کوشش کنیم اما اصلا نگران نیستیم و مطمئنم در آینده سربلند بیرون خواهیم آمد.

تارتار: نگران نباشید! تیمم سربلند بیرون می آید

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار یک شنبه شب پس از شکست سه بر صفر تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: این پیروزی را به مس رفسنجان تبریک می گویم. در نیمه دوم باتوجه به این که به گل احتیاج داشتیم، مجبور بودیم باز کار کنیم و آن ها در ضد حملات خیلی خوب کار کردند. ما در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم به بازی برگردیم اما داور باز نگذاشت.

او ادامه داد: این مساله برای من عجیب بود و از کمیته داوران خواهش می کنم آنالیز نمایند چگونه پنالتی میهمان به درستی گرفته می گردد اما پنالتی میزبان را نمی گیرند. این برای من شائبه درست می نماید. وقتی بازی سه بر صفر شد، صحبت درباره بازی شاید بی معنی باشد اما آن هایی که اهل فن هستند، می دانند اگر در نیمه اول به بازی برمی گشتیم دیگر در نیمه دوم مجبور نبودیم به این شکل بازی کنیم.

سرمربی ذوب آهن اضافه نمود: به هر حال این داور در نتیجه کلی تاثیر گذار بود و صحنه های دیگری هم در این بازی وجود داشت که امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد. به هر حال این بازی برای مان تمام شد اما من از روز اول گفتم این تیم خیلی کار دارد و باید کوشش کنیم اما اصلا نگران نیستیم و مطمئن هستم در آینده سربلند بیرون خواهیم آمد. باید منطقی فکر کنیم چون تیم مان در یکی دو سال گذشته شرایط خوبی نداشت. من به آن ها قول می دهم که در سرانجام این فصل جایگاه خوبی را به دست می آوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1904

به "تارتار: نگران نباشید! تیمم سربلند بیرون می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: نگران نباشید! تیمم سربلند بیرون می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید