تاکید بر لزوم تسریع در بازسازی و بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد

به گزارش لیسون، ایسنا/ براساس گزارشات منتشر گشته، تاکید بر لزوم تسریع در بازسازی و بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد صورت پذیرفت.

تاکید بر لزوم تسریع در بازسازی و بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد

علیرضا نادعلی در بازدید از منطقه 11 شهرداری تهران، از کانون فرهنگی حر بازدید کرد و سپس زمین چمن کانون فرهنگی حر را افتتاح کرد و گفت: کانون فرهنگی حر یک مجموعه بسیار ارزشمند است که از ظرفیت فرهنگی خوبی در منطقه 11 تهران برخوردار است.

وی اضافه نمود: به زودی زمین ورزشی دیگری نیز در کانون حر افتتاح خواهد شد که می تواند سرانه ورزشی منطقه را بالا ببرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه از خانه موزه فروغ فرخزاد بازدید و سپس بر تسریع بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد به وسیله شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تاکید نمود و گفت: باید اقدامات لازم در زمینه بازسازی و بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد به وسیله مدیریت شهری و وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی هر چه سریعتر عملیاتی گردد تا بتوانیم شاهد تکمیل بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد باشیم.

نادعلی در ادامه از مجموعه تئاتر محراب بازدید کرد و گفت: مجموعه تئاتر محراب مخاطبانی از قشر جوان و هنر دوست دارد و در همین زمینه در کوشش هستیم با همکاری دولت و مدیریت شهری تهران مسائل این مجموعه را حل کنیم.

در ادامه، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی اجتماعی شهرداری منطقه 11 تهران بازدید کرد و در جریان روند فعالیت این مجموعه نهاده شد.

نادعلی بعلاوه در بازدید از روند تکمیل پروژه شهربانو منطقه 11 تهران گفت: این مجموعه با چهار طبقه مخصوص بانوان در زمینه های اجتماعی و فرهنگی آماده بهره برداری است و تا یک ماه دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

وی بعلاوه با خانواده شهدای منطقه 11 تهران ملاقات و تبادل نظر کرد و سپس در مسجد رضوی منطقه 11 تهران حضور پیدا نموده و با شهروندان این منطقه ملاقات کرد.

منبع: همگردی
انتشار: 1 آذر 1402 بروزرسانی: 1 آذر 1402 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 2275

به "تاکید بر لزوم تسریع در بازسازی و بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بر لزوم تسریع در بازسازی و بازسازی خانه موزه فروغ فرخزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید