جزئیات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه

به گزارش لیسون، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: مانند مراسم تنفیذ، برای مراسم تحلیف ریاست جمهوری هم به مدت دو ساعت و 30 دقیقه ممنوعیت پرواز در فرودگاه های تهران و اطراف مرکز اعمال خواهد شد.

جزئیات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه

محمد حسن ذیبخش در گفت وگو با ایسنا، درباره جزئیات اعمال ممنوعیت پروازی ویژه مراسم تحلیف ریاست جمهوری اظهار کرد: در روز پنجشنبه 14 مرداد ماه از ساعت16:30 دقیقه تا ساعت 19 ممنوعیت پروازی برای فرودگاه های استان تهران از جمله مهرآباد، پیغام، امام خمینی (ره) و آزادی قزوین اجرا می گردد.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا این اعمال ممنوعیت ها مسئله ای در پروازهای دیگر به وجود نخواهد آورد، اضافه کرد: نوتام (دستور العمل) مربوطه را پنج مرداد ماه برای همه شرکت های هواپیمایی ارسال کردیم تا با رعایت این محدودیت، پروازهای خود را برنامه ریزی نمایند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه فرودگاه های مذکور در این ساعات بسته خواهند شد، گفت: بعید است با توجه به اعلام قبلی تاخیری در پروازهای روز پنجشنبه داشته باشیم اما مسلما اگر تاخیری در پروازهای فردا به وجود بیاید که احتمال آن بسیار کم است، از قبل به اطلاع مسافران رسیده و برنامه ریزی های لازم از سوی شرکت های هواپیمایی صورت گرفته است.

پیش از این هم سازمان هواپیمایی کشوری ممنوعیت دو ساعته پرواز در فرودگاه های مذکور را برای مراسم تنفیذ ریاست جمهوری در روز گذشته از ساعت 10 تا 12 اعلام و اعمال کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1724

به "جزئیات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید