رکورد پربیننده ترین وبینار غیررایگان در لحظه نگار جابه جا شد

به گزارش لیسون، هفته گذشته یک وبینار در حوزه روانشناسی رکورد بیشترین بیننده و بیشترین فروش را در ایران شکست. این وبینار به میزبانی امیرپارسا نشاط در پلتفرم لحظه نگار برگزار شد.

رکورد پربیننده ترین وبینار غیررایگان در لحظه نگار جابه جا شد

هرچند تکنولوژی وبینار و رویداد آنلاین مدت هاست در ایران فراگیر شده، اما هنوز کمتر مدرس و اینفلوئنسری با پتانسیل های این صنعت آشناست. این اتفاق مهم فرصت خوبی است برای اینکه ضرفیت های صنعت وبینار و رویداد آنلاین را در ایران و جهان بیشتر بشناسیم و اگر صاحب محتوا یا کامیونیتی هستیم، بتوانیم تاثیرگذاری بالایی ایجاد کنیم.

به گزارش رسانه های تخصصی مارکتینگ، در سال جاری میلادی ارزش صنعت وبینار در جهان به بیش از 800 میلیون دلار خواهد رسید و در آمریکا مدرسانی که تنها از طریق برگزاری وبینار درآمد کسب می کنند، به صورت میانگین سالانه 85 هزار دلار درآمد خواهند داشت.

هرچند هم اکنون بیش از نیمی از وبینارها رایگان هستند و با اهداف مارکتینگی برگزار می شوند اما درصد وبینارهای پولی همچنان نسبت به رایگان ها درحال افزایش است. در ایران نیز سابقه برگزاری وبینارهای میلیاردی وجود داشته ولی رکورد تازه نشان می دهد این صنعت بسیار رو به رشد است و به زودی وبینارها سهم اصلی درآمدی اینفلوئنسرها را تشکیل می دهند.

جالب است بدانید شرکت دانش بنیان لحظه نگار که پیش از ظهور لایو اینستاگرام با ایده پخش زنده موبایلی به جهان آمد، هم اکنون پلتفرم کاملی برای برگزاری وبینار، رویدادهای آنلاین و هیبریدی در ایران است. لحظه نگار همه خدمات لازم از مراحل پیش تولید و تولید گرفته تا فروش بلیت و زیرساخت های ویدیوکنفرانس و استریمینگ را به برگزارکنندگان ارائه می دهد.

لحظه نگار به عنوان پلتفرم تخصصی وبینار مارکتینگ ایرانی اخیرا راه کارهایی را نیز برای حل مسائل مالیاتی اینفلوئنسرها و مدرسان ارائه کرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1402 بروزرسانی: 24 تیر 1402 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 2245

به "رکورد پربیننده ترین وبینار غیررایگان در لحظه نگار جابه جا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد پربیننده ترین وبینار غیررایگان در لحظه نگار جابه جا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید