ظرفیت بالای اصفهان برای تدوین برندهای متنوع گردشگری

به گزارش لیسون، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: اصفهان از ظرفیت بالایی برای تدوین برندهای متنوع گردشگری برخوردار است.

ظرفیت بالای اصفهان برای تدوین برندهای متنوع گردشگری

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش لیسون به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان، فریدون الله کمک روز چهارشنبه 24 مهرماه، در دیدار با رضوانی سردبیر ماهنامه اجتماعی و فرهنگی نشریه برای فردا اظهار کرد: بدون شک برندها توسط دولت ها ایجاد نمی شوند بلکه توسط فعالان بخش خصوصی با تعریف یک نماد و حتی تنوع در فراوری محصول که استاندارد و کیفیت خدمات کالا در آن منظور شده باشد، ایجاد می شوند.

او گفت: امروز و در برنامه ریزی برای توسعه گردشگری پس از عبور از مرحله نهادینه شدن گردشگری، باید به دنبال افزایش کیفیت خدمات گردشگری باشیم، لذا برندسازی توسط بخش خصوصی در حوزه گردشگری می تواند نقش مهمی در توسعه پایدار گردشگری داشته باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان همچنین در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: در هرگونه تعریف برند در صنعت گردشگری باید توجه داشته باشیم که برندسازی برای معرفی یک مقصد گردشگری، مفهومی معین دارد و برندسازی برای معرفی محصولات گردشگری از مفهومی متفاوت برخوردار است، لذا در شهری همانند اصفهان با توجه به تنوع گردشگری آن می توان از بیش از یک برند گردشگری برای جذب گردشگران و ارائه خدمات گردشگری استفاده کرد.

او توضیح داد: مراجعه به افکار عمومی و دریافت نظرات صاحب نظران در حوزه های مختلف گردشگری نقش مهمی در طراحی و معرفی یک برند گردشگری ایفا خواهد نمود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 481

به "ظرفیت بالای اصفهان برای تدوین برندهای متنوع گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت بالای اصفهان برای تدوین برندهای متنوع گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید