عملیات عجیب در استقلال با اسم رمز سرماخوردگی!

به گزارش لیسون، تیم فوتبال استقلال تهران که در پایان نیم فصل اول با موج نارضایتی اغلب هواداران این تیم برای عدم فعالیت کادرفنی محمود فکری روبرو بوده، شاهد اتفاقات عجیبی طی روز های اخیر بوده است.

عملیات عجیب در استقلال با اسم رمز سرماخوردگی!

به دنبال آغاز تمرینات برای بازی هفته آینده از روز سه شنبه مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در تمرینات شرکت نکرده است و هواداران پیگیر شرایط او هستند. مهاجم ارزشمند آبی پوشان که به گفته بازیکنان و سرمربی به دلیل سرماخوردگی در تمرین شرکت نکرده در واقع از شرایط قراردادش به شدت گلایه دارد.

محمود فکری و وریا غفوری، سرمربی و کاپیتان تیم در همین هفته در پاسخ به سوالات هواداران گفته بودند او مقداری سرماخوردگی داشته و از این جهت نتوانسته در تمرینات آماده سازی شرکت کند. حتی باشگاه گفت که او تست کرونا هم داده و که این تست منفی شده است، اما همه چیز به مصاحبه بعد از بازی با نساجی برمی گردد که تعیین کرد او از شرایطش ناراضی است.

قایدی پس از برتری همبازیانش مقابل نساجی مقابل خبرنگاران به سکوتش خاتمه داد و از گلایه هایش صحبت کرد: نزدیک 6-5 ماه است که باشگاه به من قول داده که قراردادم را درست کنند. خودم که نمی خواستم و آن ها قول دادند. تا همین امروز که هر روز قول می دهند و امروز و فردا می کنند. نمی دانم چه ذهنیتی درباره بازیکن دارند و نمی دانند که ما از نظر روحی بهم می ریزیم. چه کسی باید جوابگوی این بی احترامی باشد.

قایدی گفت که با توجه به خاتمه همکاری با احمد سعادتمند هم مشکل او رفع نشده است و در زمان مدیرعاملی احمد مددی نیز او قراردادش با مسائلی رو به رو است: آن زمان آقای سعادتمند حرف زدیم. یک روز رفتم پیش او و خسته بودند و گفتند برویم قطر و برگردیم درست میکنیم. رفتیم قطر و گفتند مهر باشگاه به همراه ما نیست. وقتی برگشتیم ایشان از سمت خودشان استعفا یا نمی دانم چه اتفاقی افتاد. آقای مددی آمدند و من مدیربرنامه خودم را فرستادم و هر روز می گویند درست می کنیم و امروز و فردا می کنند.

بعد از مصاف با نساجی، استقلال سپاهان مصاف داد و تا امروز مشکل قایدی حل نشده باقی مانده است. بازیکن ارزشمند آبی ها که در تابستان گذشته پیشنهادات چشمگیری از کشور های حوزه خلیج فارس و همینطور اروپا برای او موجود بود در نهایت استقلالی ماند، اما تعیین شده که کاسه صبرش لبریز شده است.

تعیینا قایدی به یکباره دچار سرماخوردگی نشده و این تنها یک پوشش برای قهر اوست که خبر می دهد تا زمانیکه مسائلش رفع نگردد تصمیم ندارد در تمرینات شرکت کند. همسر این بازیکن هم قبل از مصاف با سپاهان به مسائل او اشاره کرده بود و این بازیکن هم مانند سایر آبی پوشان با توجه به قرارداد هایی که در تابستان احمد سعادتمند، مدیرعامل وقت باشگاه، منعقد می کرد با دردسر های مختص به خودش روبرو شده است.

به دنبال سرماخوردگی قایدی، نگرانی های هواداران این تیم برای جدایی این بازیکن افزایش داشته است. آن ها که شاهد جدایی اللهیار صیادمنش به دنبال یک سرماخوردگی دیگر بودند اکنون این خطر را احساس می کنند که شاید قایدی هم درصدد جدایی از آبی ها باشد.

قایدی پس از مسابقه با نساجی درباره پیشنهادات خارجی خود گفته بود: من خودم نمی دانم که چه اتفاقی می افتد. قبلا گفتم قلبا استقلال را دوست دارم و اگر اینجا شرایط مهیا باشد، به هیچ وجه دوست ندارم هیچ وقت از استقلال جدا شوم.

باید منتظر ماند و دید احمد مددی که برای عدم جدایی شیخ دیاباته مطالبات او را پرداخت کرده و جلسه ای با این بازیکن داشت، مشکل قایدی را رفع خواهد کرد یا شاهد جدایی این مهاجم ناراضی در پنجره جابجایی زمستانی خواهیم بود.

ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1488

به "عملیات عجیب در استقلال با اسم رمز سرماخوردگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات عجیب در استقلال با اسم رمز سرماخوردگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید