فتح الله زاده: معاونان وزیر در وزارت نمی گذارند من مدیرعامل استقلال شوم ، پرسپولیسی ها هوادارانشان را سیاه نکردند!

به گزارش لیسون، روزی که فتحی به استقلال آمد گفتم این تیم بدهی دارد و اگر کسی می خواهد مدیرعاملش شود بداند که باید تمام مسائل و سختی ها را به جان بخرد و اگر قرار است فقط از اسم مدیریت استقلال لذت ببرد خیانت است.

فتح الله زاده: معاونان وزیر در وزارت نمی گذارند من مدیرعامل استقلال شوم ، پرسپولیسی ها هوادارانشان را سیاه نکردند!

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: تا زمانی که مازیار ناظمی در وزارت ورزش حضور دارد اجازه نمی دهد من مدیرعامل استقلال شوم.

به گزارش فارس، طی روزهای اخیر شایعات زیادی در مورد تغییر مدیریتی در باشگاه استقلال مطرح شده و حتی امروز صحبت از بازگشت علی فتح الله زاده و یا کاظم اولیایی به جمع آبی پوشان عنوان شده است.

وی گفت: هر روز این اخبار می آید و می رود. از همان روزی که از استقلال جدا شدم در مورد ما صحبت می کردند و مثلا عادل شیحی، رابسون، پروپیچ، جباروف و ... در این استقلال جذب شدند ولی اگر دوستان چاره داشتند می گفتند این نفرات را که شکایت کرده اند فتح الله زاده به استقلال آورده است اما هیچ کسی الان نمی گوید چه کسی این بازیکنان را جذب کرد که باعث شکایت از باشگاه استقلال شدند.

فتح الله زاده گفت: روزی که فتحی به استقلال آمد گفتم این تیم بدهی دارد و اگر کسی می خواهد مدیرعاملش شود بداند که باید تمام مسائل و سختی ها را به جان بخرد و اگر قرار است فقط از اسم مدیریت استقلال لذت ببرد خیانت است.

وی گفت: مگر پرسپولیس در این سال ها بدهی نداشته است؟ من مصاحبه امیررضا خادم را دارم که مسئول دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در وزارتخانه بود.او آن زمان صراحتا گفت استقلال 45 میلیارد و پرسپولیس 75 میلیارد بدهی دارد.اما دیدید که پرسپولیسی ها درگیر این صحبت ها نشدند و اتفاقا کلی بازیکن و مربی خارجی گرفتند و به قولی مردم را سیاه بدهی ها نکردند. ولی در استقلال همه به دنبال این هستند که بگویند ما بدهی ها را پرداخت کردیم و به نوعی از این بهانه ها و سیاه کردن ها استفاده کنند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال ادامه داد: امیدوارم اگر این دفعه وزارت به نتیجه رسیده که در باشگاه استقلال تغییراتی ایجاد کند با فکر و تخصص فردی را معرفی کند که زیر کار نماند و بتواند استقلال را از این مرحله عبور دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با او صحبتی پیرامون مدیریت در استقلال شده یا خیر، گفت: با من صحبتی نشده است. تا زمانی که مازیار ناظمی در وزارتخانه حضور دارد او اجازه نمی دهد من مدیرعامل استقلال شوم.این آقا (ناظمی) من را خیلی دوست دارد و از طرفی خود وزیر هم به خاطر اینکه معاونانش ناراحت می شود من را انتخاب نخواهد کرد ولی امیدوارم این بار انتخابی با وجدان داشته باشند و یک فرد قوی را مدیرعامل استقلال کنند.

وی در پایان گفت وگو با فارس تاکید کرد: ان شاالله امشب راهی کربلای معلا خواهم بود و نائب زیاره همه مردم خوب و هواداران خوب استقلال هستم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 498

به "فتح الله زاده: معاونان وزیر در وزارت نمی گذارند من مدیرعامل استقلال شوم ، پرسپولیسی ها هوادارانشان را سیاه نکردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: معاونان وزیر در وزارت نمی گذارند من مدیرعامل استقلال شوم ، پرسپولیسی ها هوادارانشان را سیاه نکردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید