فراخوان رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر از سوی دانشگاه صنعتی سهند تمدید شد

به گزارش لیسون، مهلت ارسال طرح های رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر از سوی دانشگاه صنعتی سهند تبریز تا آبان ماه سال 1400 تمدید شد.

فراخوان رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر از سوی دانشگاه صنعتی سهند تمدید شد

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، مدیریت فناوری دانشگاه صنعتی سهند با توجه به ضرورت های شناسایی فناوری های نوآورانه در حوزه مهندسی پلیمر و حمایت از آن ها در راستای اجرایی سازی فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مرکز تبادل فناوری ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اقدام به برگزاری رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر نموده است.

شایان ذکر است، در این رویداد علاوه بر توسعه بازار و فروش، زمینه های سرمایه گذاری و خرید حرفه ای و نو فراهم خواهد شد.

در این رویداد، طراحان، فناوران و صاحبان طرح در حوزه های مرتبط با مهندسی پلیمر، می توانند برای اختراعات، فناوری ها و محصولات خود با حمایت این دانشگاه، سرمایه گذار پیدا نموده و یا آن ها را بفروش برسانند. هدف از برگزاری این برنامه، پیوند بین صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صنعت از یک طرف و از طرف دیگر ایجاد زیرساخت به منظور تجاری سازی طرح های کاربردی در حوزه مهندسی پلیمر است.

فناوران متقاضی جذب سرمایه و یا فروش محصول می بایست مشخصات طرح و یا فناوری خود را حداکثر تا 15 مهرماه ماه امسال به وسیله www.ideasbazaar.ir/polymereng-event ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1764

به "فراخوان رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر از سوی دانشگاه صنعتی سهند تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان رویداد ملی ایده بازار مهندسی پلیمر از سوی دانشگاه صنعتی سهند تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید