فرش قرمز قاتل اهلی بدون حضور بازیگران فیلم پهن شد!

به گزارش لیسون، مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی قاتل اهلی با حضور مسعود کیمیایی و در غیبت همه بازیگران این اثر در پردیس سینمایی ملت برگزار گردید.

فرش قرمز قاتل اهلی بدون حضور بازیگران فیلم پهن شد!

به گزارش پارس نیوز،

مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی قاتل اهلی با حضور کارگردان و تعدادی از بازیگران وعوامل این اثر سینمایی در کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر یعنی پردیس سینمایی ملت برگزار گردید. در این مراسم مسعود کیمیایی به عنوان کارگردان این فیلم حضور داشت. از نکته های قابل توجه در این مراسم حضور نداشتن هیچ یک از بازیگران قاتل اهلی یعنی لعیا زنگنه، پولاد کیمیایی، پرویز پرستویی و دیگر هنرمندان این فیلم بود.

مسعود کیمیایی در مراسم فرش قرمز جدیدترین ساخته سینمایی خود گفت: نمی دانم که چرا فیلم قاتل اهلی در هیچ بخشی نامزد دریافت جایزه نشده است. وی ادامه داد: به هر حال سلیقه داوران انتخاب نامزدها را رقم زده و شاید قاتل اهلی مورد پسند سلیقه آنها نبوده است.

کیمیایی توضیح داد: قاتل اهلی فیلم سختی است و تنها بعضی سلیقه ها می توانند آن را قبول نمایند.

وی همچنین اظهار کرد: می دانم که قاتل اهلی هم مانند دیگر آثار من با گذشت 4 ، 5 سال بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و جوایزی را دریافت می نماید.

منصور لشکری قوچانی تهیه نماینده فیلم قاتل اهلی در این مراسم یادآورشد: قاتل اهلی فیلم بسیار خوبی است و بازیگران بسیار خوبی هم دارد.

وی همچنین اظهار کرد: البته در این جشنواره ما مهمان ارشاد هستیم ومهیمان هم یاد گرفته اگر در منزل میزبان نان و ماست جلویش بگذارند تشکر کند واگر چلوکباب هم جلوی او بگذارند تشکر کند. وی خاطر نشان کرد: به همین دلیل ازوزارت ارشاد و هیئت داوران تشکر می کنیم.

همچنین پس از خاتمه مراسم فرش قرمز فیلم قاتل اهلی کارگردان و عوامل همراه با مردم راهی سالن های نمایش شدند تا جدیدترین ساخته مسعود کیمیایی را تماشا نمایند.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1245

به "فرش قرمز قاتل اهلی بدون حضور بازیگران فیلم پهن شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرش قرمز قاتل اهلی بدون حضور بازیگران فیلم پهن شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید