لطیفی: سعادتمند با حرف هایی که زد خودش را زیر سؤال برد، مردم را بازی ندهید

به گزارش لیسون، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که مدیرعامل این باشگاه با حرف هایی که زده بیشتر از همه خودش را زیر سؤال برده است.

لطیفی: سعادتمند با حرف هایی که زد خودش را زیر سؤال برد، مردم را بازی ندهید

علی لطیفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره حواشی باشگاه استقلال و افشاگری احمد سعادتمند از اتفاقات اتفاق افتاده در اردوی استقلال در قطر گفت: فرض را بر این می گذاریم که سعادتمند درست می گوید، در این صورت باید در وهله اول مدیریت تیم و شخص مجید نامجومطلق و دستیاران ایشان را مقصر اصلی بدانیم که نتوانستند بازیکنان را از لحاظ اخلاقی و حرفه ای حفظ نمایند. اگر بازیکن تیمی قلیان همراه خود می برد به مشکل مدیریتی و ضعف مربیان در اداره تیم برمی شود. اینجا باید بازیکن یا بازیکنان خاطی را به دلیل رفتار غیرحرفه ای و گستاخانه شماتت کرد ولی مقصر اصلی آنها نیستند.

وی ادامه داد: باید صادقانه بگویم که بازیکنان ما حرفه ای نیستند و در این موضوع تردیدی وجود ندارد. با این حال سعادتمند با این حرف ها مربیان تیمش را آماج حمله قرار داده ولی در عین حال خودش را هم زیر سؤال برده است. وقتی یک گروه در اردوی تیم شب زنده داری می نمایند و دیر از خواب بیدار می شوند یا همراه خود قلیان می برند طبیعی است که مدیرعامل باشگاه هم زیر سوال می رود.

لطیفی درباره مجادلاتی که بین سعادتمند و استراماچونی به راه افتاده ، مطرح کرد: روز اول از سعادتمند دو درخواست داشتم، یکی توجه به پیشکسوتان و تیم های پایه بود و دیگری اینکه حرف هایی بزند که بتواند عمل کند. شاید هر حرفی در ابتدا برای طرفدار خوش آیند باشد ولی همین طرفدار وقتی ببیند قول ها عملی نمی شوند هر شخصی را پس می زنند. متاسفانه سعادتمند حرف هایی زده که شاید نیت بدی هم نداشته باشد ولی نتوانسته به قول هایش عمل کند. یکی از این قول ها بحث بازگرداندن استراماچونی بود که نتوانست در آخر این کار انجام دهد.

بازیکن پیشین استقلال گفت: سعادتمند با این حرف ها در وهله اول خودش را زیر سؤال برد. او در مصاحبه اش غیر مستقیم می گوید که نامجومطلق نتوانسته تیم را مدیریت کند و مقصر اوست ولی با این شرایط باید بگوییم که اگر نامجومطلق مقصر است، شما خودتان هم مقصر هستید که تیم را به این مربی داده اید. حرف های سعادتمند به نوعی است که بیشتر از هرکسی خودش را زیر سؤال برده است. بهتر است با این حرف ها مردم را بازی ندهید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1202

به "لطیفی: سعادتمند با حرف هایی که زد خودش را زیر سؤال برد، مردم را بازی ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لطیفی: سعادتمند با حرف هایی که زد خودش را زیر سؤال برد، مردم را بازی ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید