مجموعه بهترین جواب های پیام تسلیت

به گزارش لیسون، جواب پیام تسلیت بسته به موقعیت های مختلف متفاوت است و در پاسخ سؤالاتی مانند چگونه جواب تسلیت را بدهیم؟ و در جواب تسلیت چه بگوییم؟ مطرح می شود. پیام تشکر از تسلیت و جواب پیام تسلیت غیر رسمی و رسمی را در خبرنگاران بخوانید.

مجموعه بهترین جواب های پیام تسلیت

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - از دنیا رفتن نزدیکان غمی بزرگ است که آشنایان با ارسال پیام تسلیت رسمی و غیر رسمی سعی در تسکین آن داشته اند؛ فرد عزادار با ارسال جواب پیام تسلیت ادب اجتماعی خود را نشان داده و لطف کسانی که در شرایط سخت و بحران عاطفی فقدان عزیزان در کنارش بوده اند را به نوعی جبران می کند. مجموعه جواب های زیبا به پیام تسلیت شامل جواب پیام تسلیت رسمی، جواب پیام تسلیت صمیمانه، جواب پیام تسلیت به دوست و شعر برای الصاق به جواب پیام تسلیت را در مطلب حاضر بخوانید.

در این مطلب بخوانید:
  • در جواب تسلیت چه بگوییم
  • جواب پیام تسلیت رسمی
  • متن تقدیر و تشکر از ابراز همدردی
  • جواب پیام تسلیت ادبی
  • جواب پیام تسلیت به دوست
  • جواب پیام تسلیت غیر رسمی و عامیانه
  • شعر برای الصاق به جواب پیام تسلیت

در جواب تسلیت چه بگوییم

در جواب تسلیت، متن شما بسته به شخصی که برای آن ارسال می کنید متفاوت است. بدون شک، جواب تسلیت گفتن عامیانه برای دوستان مناسب است و باید از ادبیات رسمی برای همکاران و اقوام استفاده کنید. در ادامه مطلب با هر دو لحن، پیام های زیبایی را مشاهده خواهید کرد.

جواب پیام تسلیت رسمی

بدین وسیله از همه سروران و دوستان و همکاران گرامی و ارجمند که در مجلس ترحیم و یادبود [پدرم / مادرم / پدربزرگم /...]، شرکت نمودید و یا با جملات و ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرم شدید صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می نمایم. همراهی شما در این جهت برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از کلیه همکاران محترم که با ارسال پیام تسلیت در سوگ از دست دادن .... عزیزم در کنارم بودند، تشکر و قدردانی می نمایم. امیدوارم بتوانم در مراسم شادی این عزیزان جبران و خدمت نمایم .

با تشکر

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بدین وسیله از کلیه مدیران، کارکنان و کارشناسان محترم شرکت به ویژه مقام محترم مدیریت ...، اعضای محترم هیئت مدیره ... که برای تسلیت درگذشت ... اینجانب، با ارسال پیام تسلیت بنده را قرین محبت های بی دریغ خود کرده، صمیمانه سپاسگزاری و تشکر می نمایم. بقای عمر و سلامتی شما و خانواده محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مدیریت محترم و کارکنان شرکت ...

از اینکه برای تسلیت درگذشت ... بنده، با ارسال پیام، تاج گل، فاکس، ایمیل و... ابراز همدردی نمودید کمال تشکر را دارم و از خداوند منان برای کلیه عزیزان آرزوی سلامتی و سعادت داریم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بدین وسیله از مدیریت محترم و کلیه همکاران شرکت ...، که با ارسال پیام تسلیت با اینجانب همدردی نمودند که موجب تسلی خاطر بازماندگان شده، کمال تشکر را دارم.

با احترام

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از تمامی همکاران و سروران گرامی که با ابراز همدردی موجب تسلی خاطر اینجانب و خانواده ام شده اند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.از طرف...

متن تقدیر و تشکر از ابراز همدردی

از کلیه همکاران محترم که در مصیبت درگذشت... اینجانب با ارسال گل و متن تسلیت موجب تسلی خاطرم بودند، بی نهایت ممنونم. از این که به علت تألمات روحی شدید نتوانسته ام حضوراً جوابگوی محبت های شما عزیزان باشم، پوزش می طلبم. از پروردگار منان برای یکایک شما و خانواده های گرامی تان سلامتی و شادکامی مسئلت دارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مدیران و همکاران محترم...

پیام تسلیت سروران ارجمند به مناسبت درگذشت ... اینجانب باعث امتنان است. از دوستان کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. برای همه شما عزیزان سلامتی و توفیق آرزومندم.

جواب تسلیت

جواب تسلیت

جواب پیام تسلیت ادبی

سینه سرشار از محبت همه یارانی داریم که با ارسال پیام ما را در داغ درگذشت عزیزمان همراهی کردند. قدر لطف و مهربانی شان با خداوند مهرپرور باد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مهربان گران سنگ، از اینکه مرا در مصیبت پیش آمده با ارسال پیام تسلیت مورد مهربانی خود قرار دادی، تشکر کرده، آرزو دارم کاشانه شما لبریز از شادمانی و سلامت باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

عزیزان نیک سرشت، تسلی شما در همه مراحل این سوگ باعث امتنان خاطر ما شد. بدین وسیله از شما تشکر و قدردانی می نماییم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هرکس در کاستن اندوه دیگران قدمی برمی دارد، عمرش دراز و خورشید مهرش تابان بود. از اینکه با ارسال پیام تسلیت پلک مهری بر سوگ پیش آمده ما گشودید، خدا یارتان و پرتو صفایتان گسترده باد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

آشنایان عزیز و دوستان مکرم، سبز باد روزتان که اندوه پیش آمده ما را با پیام تسلیت خویش تسکین بخشیدید. امیدوارم زندگی تان برقرار و آفتابی باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درود خداوند بر شما باد که با ارسال پیام تسلیت در سوگ [پدرمان / مادرمان / پدربزرگمان / مادربزرگمان / ...]، ما را به چشم مهر نواختید. امید است کماکان عرصه زندگانی شما لبریز از سلامت و شادکامی باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

محبت جنابعالی و پیام تسلیت ارزشمندتان برای من و خانواده ام بزرگ تر از مصیبتی بود که بر اثر مشیت باری تعالی بر ما حادث شد. خود را از شکر این نعمت الهی که ما را از محبت بزرگوارانه شما بهره مند فرمود، عاجز می دانیم. از خداوند متعال خواهانیم همیشه شاد و سربلند باشید.

دوستدارتان...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

پیام های شما وقتی در حضیض اندوه بودم، دست مرا گرفت تا بتوانم دوباره از جا برخیزم. جا دارد از همه دوستان و عزیزان و همکاران گرامی که در این زمان بحرانی من را حمایت کردند تشکر و قدردانی کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بسیاری اوقات به دنبال بی همتا هستیم؛ چرا که تک و ممتاز است و داشتنش امتیاز، اما در وادی غم ها همیشه از بی همتاهایش گریزانیم. غم از دست دادن [...] که قطعا یکی از ستون های بی بدیل و تکرارناشدنی زندگی هر انسانی محسوب می شود، یکی از بزرگ ترین غم هایی است که بی همتاست، غیرقابل تصور است، باورنکردنی و ناپذیرفتنی است. اینجاست که همراهی آنهایی که با تو در تعاملند م یتواند قدری تسکینت دهد. از ابراز همدردی شما عزیزان از صمیم قلب قدردانی کرده و همیشه آرزو می کنم که تا می شود و می شود شاهد چنین غم هایی نباشید. برای همه شما همکاران گرامی آرزوی روزهایی سرشار از شادی و امید از خداوند منان خواستارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز سفر کرده مان مرحوم مغفور … هنوز بر قلب هایمان سنگینی می کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، چاره ای نیست؛ با این وجود حضور پر شور و حق شناسانه شما برای ما بسیار ارزشمند بود و ما را در تحمل و صبر این مصیبت یاری کرد. از این که به علت تألمات روحی تا کنون توفیق تشکر حضوری میسر نگردید، قلبا پوزش می طلبیم امیدواریم خداوند عنایت فرماید محبت شما عزیزان را در مراسم شادی تان جبران کنیم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل محبت ها و الطاف خالصانه شما که در مراسم تشییع واقامه فریضه الهیه شرکت نمودید، خاضعانه سپاسگزار هستم واذعان دارم که زبان قدردانی و شکرگذاری تمام و کمال در برابر محبت ها و عنایاتتان، در فقدان … قاصر است امید است همگان مشمول عنایات خاصه ذات اقدس باری تعالی و اولیائش واقع شده باشیم

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سوگی که در زندگی ما سایه انداخت ،توانفرسا بود ، سپاس ما را که با حضور گرم خود به تسکین دردمان آمده بودید ، بپذیرید

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سپاسگزار همدلی و مهر همه مهربانانی که در سخت ترین و تاریک ترین لحظات عمرم،همراهم بودند و هستند ،آرزو میکنم در خوشی هاشان ،توان تلافی داشته باشم ،دعایم کنید

جواب پیام تسلیت به دوست

در دردها و رنج هاست که انسان دوستان واقعی خود را می شناسد. ممنونم که در سوگ ... مرا تنها نگذاشتید. از همدردی تان بی نهایت ممنونم. امیدوارم که بتوانم در شادی هایتان جبران کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از ارسال پیام تسلیتت تشکر می کنم و امیدوارم زندگی ات با شادمانی قرین باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درود بر شما که با ارسال پیام تسلیت مرا همراهی کرده و از بار غمی که بر شانه داشتم کاستید. اجرتان برقرار و شادی به کامتان باد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

پیام تسلیت شما چونان آبی بر آتش بود. اندوه پیش آمده را تسکین داد و قلب های ما را آرامش بخشید. ما را به چشم عطوفت بنوازید. شما را دعا کرده و برایتان آرزو می کنیم که توانتان در مهرورزی افزون باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همدلی و همدردی تو تنها نقطه روشن توی سیاهی این روزهای منه. ممنونم که هستی و ممنونم که برای من پیام تسلیت فرستادی.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از همه دوستان و همکاران بسیار مهربانم که با پیام های تسلیتشون از طریق سایت و یادداشت و پیامک و تلفن لطف و محبت خودشون رو به بنده ابراز نمودند ممنونم. امیدوارم خداوند زندگی سرشار از سلامتی و شادی برای هر یک از شما عزیزانم رقم بزند.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از همه دوستان عزیزم که با ارسال پیام تسلیت گفتند، بسیار ممنونم. جملات، حرف ها و حضورتان، برای من با ارزش و قابل تقدیر است. همراهی شما در این اندوه برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

وظیفه خود می دانم از همه دوستان که با ارسال پیام موجب تسلی خاطر بنده و خانواده ام در غم از دست دادن ... عزیزم گردیدند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم. بی شک پدر و مادر بهترین نعمت های خدا بر روی زمین هستند که امیدوارم هرکسی دارد خدا برایش ببخشد و آنان که دار فانی را وداع گفته اند روحشان شاد و قبرشان پر نور باشد.

جواب پیام تسلیت غیر رسمی

در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند ،همیشه سبزند، و آنانکه محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند، همیشه به یاد می مانند،از رفقای با معرفتم ،که با حضورشون در مراسم خاکسپاری و ختم ... ،من را شرمنده کردن تشکر میکنم ،و از تمامی دوستان گلم که با پیام هاشون ابراز همدردی کردند ممنونم ، ان شاالله تو شادی هاتون جبران کنم

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بهترین دوستم ، بی نهایت از تو ممنونم بخاطر اینکه در این مصیبت تلخ در لحظه هایی که توان و طاقتم را از دست دادم در کنارم بودی و دست محبت و نوزاش بر سرم کشیدی ، امیدوارم لایق آن باشک که در خوشحالیها و لحظات خوب زندگی ات کنار تو باشم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بدین وسیله از کلیه رفقای خوبم ، چه کسایی که بصورت حضوری و چه کسانی که به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی ، با پیام ها و تصویر های ارسالی و مختلف خود ، التیامی بر اندوهم بوده اند ، کمال تشکر و قدردانی رو داشته باشم و امیدوارم در مراسم شادی این عزیزان حضور داشته و خدمت کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

دوست عزیزم ....

از تو خیلی ممنونم که تو این روزهای سخت و تلخ همراهم بودی و هستی. امیدوارم همیشه شاد ببینمت و برای شادی هات جبران کنم

جواب تسلیت گفتن عامیانه

جواب تسلیت گفتن عامیانه

شعر برای الصاق به جواب پیام تسلیت

مرا ای دوستان گر شاد خواهید

در الفت بروی هم گشایید

ندارد ارزشی این چرخ گردون

صفا آرید گر اهل صفائید

به هم چون در نشستید با محبت

یقین دانید مقبول خدائید

〰*〰*〰*〰*〰*〰

ما داغ فراق دیده بودیم

افسانه غم شنیده بودیم

اما غم تو جگر گداز است

دردی است که قصه اش دراز است

〰*〰*〰*〰*〰*〰

خواهید مرا از این دیارم ببرید

در زیر لوای این شعارم ببرید

با مهر علی به این دیار آمده ام

با عشق علی از این دیارم ببرید

〰*〰*〰*〰*〰*〰

چو باید انتها بر خاک رفت

خوشا آنکه پاک آمد و پاک رفت

〰*〰*〰*〰*〰*〰

آنکه ما را تکیه گاهی بود رفت

جمع ما را یارگاهی بود رفت

〰*〰*〰*〰*〰*〰

اشک غم از دیده ام بارید دل غوغا بود گفت

خون از دیده باید ریخت اشکی را چه سود؟

〰*〰*〰*〰*〰*〰

گفتمش با غم هجران چه کنم؟ گفت بسوز

گفتمش چاره این سوز بگو ، گفت بساز

〰*〰*〰*〰*〰*〰

کجاست بارشی از ابر مهربان صدایت

که تشنه مانده دلم در هوای زمزمه هایت

〰*〰*〰*〰*〰*〰

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی

دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی

آدمی در عالم خاکی نمی آید به دست

عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی

کلام آخر

در انتها امیدواریم مجموعه جواب های پیام تسلیت برای شما مفید بوده باشند. از طریق بخش نظرات و پرسش ها بنویسید کدام پیام را برای ارسال برگزیدید و کدام سبک پیام توجه شما را بیشتر به خود جلب کرد. ضمناًً برخی از جواب پیام های تسلیت ادبی از کتاب پرواز جان نوشته عباسعلی اکبری انتخاب شده بودند. در پایان، از شما دعوت می کنیم تا پیام تسلیت به انگلیسی همراه با ترجمه برای مناسبت های مختلف را نیز در خبرنگاران از نظر بگذرانید.

منبع: setare.com
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1423

به "مجموعه بهترین جواب های پیام تسلیت" امتیاز دهید

1 کاربر به "مجموعه بهترین جواب های پیام تسلیت" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه بهترین جواب های پیام تسلیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید