پنجشنبه آدینه ساده و جمع وجور اما جذاب، ضابطیان در رادیو هم رگ خواب مخاطب را می شناسد؟

به گزارش لیسون، پنجشنبه جمعهعنوان یک برنامه ساده و جمع وجور اما جذاب با اجرای منصور ضابطیان است.

پنجشنبه آدینه ساده و جمع وجور اما جذاب، ضابطیان در رادیو هم رگ خواب مخاطب را می شناسد؟

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری لیسون پنجشنبه آدینه عنوان برنامه ای رادیویی است که با اجرای منصور ضابطیان از رادیو ایران پحش می شود.

این برنامه که زهرا قائدی تهیه کننده آن است اولین برنامه چند رسانه ای رادیو خواهد بود که علاوه بر آنتن زنده، برای فضای مجازی نیز به فراوری محتوا می پردازد و به صورت تعاملی با مخاطبان در ارتباط خواهد بود .

پنجشنبه آدینه شامگاه پنجشنبه و آدینه هر هفته حوالی ساعت 22 به مدت یک ساعت از رادیو ایران روی آنتن می رود.

از فرش بنفشه تا پنجشنبه آدینه

ضابطیان در تعطیلات نوروز سال جاری نیز برنامه فرش بنفشه را در رادیو ایران اجرا کرد که تهیه کننده آن برنامه نیز زهرا قائدی بود و مورد توجه مخاطبان نیز قرارگفت.

در هر قسمت از برنامه اعضای یک گروه موسیقی به استودیو می آیند و در برنامه که هم به صورت رادیویی و هم تصویری در بستر فضای مجازی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد به اجرا می پردازند.

در این برنامه شبانه رادیو ایران، مستمعین همراه با منصور ضابطیان موسیقی، قصه و مصاحبههای هنرمندان را می شنوند، قصه های این برنامه را هم شرمین نادری می نویسد.

سبکی جدید در برنامه سازی برای رادیو

ضابطیان هفته گذشته در این برنامه میزبان امیرحسین صدیق و افشین هاشمی بود ضمن این که گروه موسیقی ول شدگان که به اجرای موسیقی ایرانی در فضای مفرح می پردازد نیز در استودیو برنامه حاضر شده و به اجرای برنامه پرداختند. قصه گویی، پخش موسیقی های قدیمی، مصاحبه با چهره های هنری و فرهنگی از بخش های مختلف این برنامه رادیویی هستند.

منصور ضابطیان چهره ای شناخته شده و صاحب سبک در حوزه رسانه است. وی که با برنامه هایی همچون رادیو شب و رادیو هفت از شبکه شما، مهمان خانه های مردم است. برنامه ای با همان ایده ها و ویژگی های خاص برنامه سازی منصور ضابطیان و البته در کنار محمد صوفی، همراه همیشگی اش در تلویزیون.

حضور ضابطیان در تلویزیون به بیش از یک دهه پیش و با نویسندگی و اجرا در برنامه های مصاحبهمحور همچون مردم ایران سلام باز می شود. جهتی که با طراحی و کارگردانی برنامه نقره (به صورت مشترک با محمد صوفی) در سال 1387 جدی شد.

پس از آن نیز با برنامه هایی همچون فرش واژه، رادیو هفت و صدبرگ سبکی خاص در برنامه سازی تلویزیون رسید. سبکی که صمیمیت در عین فاخر بودن، نگاه امیدوارانه در عین واقع گرایی، استفاده از شعر و قصه و موسیقی، تکیه بر خاطرات شیرین گذشته و چهره ها و صداها و رویدادهای خاطره ساز، از مهم ترین ویژگی آن است.

ضابطیان علاوه بر تحصیل در رشته سینما، به عنوان روزنامه نگار هم تجربه قابل توجهی در حوزه مطبوعات دارد. او خود معتقد است که همین تجربه فعالیت مطبوعاتی باعث شده است تا رگ خواب مخاطبان را به خوبی بشناسد و البته در نگاهی کلان، از نیازهای جامعه نیز مطلع باشد.

پنجشنبهآدینه جدیدترین تجربه او در برنامه سازی است. برنامه ای که به نظر میرسد جهت آن در امتداد فرش بنفشه بوده و تجربه ای دیگر از فراوری برنامه ای ساده، جمع وجور اما جذاب باشد.

4104/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1071

به "پنجشنبه آدینه ساده و جمع وجور اما جذاب، ضابطیان در رادیو هم رگ خواب مخاطب را می شناسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجشنبه آدینه ساده و جمع وجور اما جذاب، ضابطیان در رادیو هم رگ خواب مخاطب را می شناسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید