تصمیم عجیب محمود فکری برای بازی با نساجی

به گزارش لیسون، احتمال حضور دوباره سیدحسین حسینی در ترکیب استقلال برابر نساجی مازندران قوت گرفته است.

تصمیم عجیب محمود فکری برای بازی با نساجی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از اینکه محمود فکری در تصمیمی غیرمنتظره در جدال با نفت مسجدسلیمان بار دیگر به سیدحسین حسینی فرصت حضور در ترکیب اصلی استقلال را داد، به نظر می رسید با اشتباهی که شماره یک آبی ها در صحنه منجر به تک گل حریف شکل داده، بار دیگر به نیمکت منتقل گردد.

رشید مظاهری که بعد از دریافت حکم مربوط به برائت از کمیته انضباطی، طی ملاقات هایی که برای آبی پوشان به میدان رفته بود عملکرد قابل قبولی از خود به جا گذاشته و توانست به محبوبیت بین طرفداران این تیم دست یابد، ناگهان پیش از بازی برابر نفت مسجدسلیمان نیمکت نشین شد. با این حال به نظر می رسید با این اشتباه از سوی سیدحسین حسینی او بار دیگر فرصت حضور در ترکیب تیم در جدال هفته آینده مقابل نساجی مازندران که از جهاتی برای محمود فکری با توجه به ماجرای جدایی اش از این تیم از اهمیت بالایی برخوردار است، را به دست بیاورد.

با این حال گفته می گردد محمود فکری برای اینکه روحیه دروازه بان شماره یک تیمش را به او بازگرداند و شرایط را بیش از پیش برایش سخت نکند، برابر نساجی مازندران نیز میخواهد از او در درون دروازه استفاده کند و سیدحسین حسینی بار دیگر گلر اصلی آبی پوشان خواهد بود.

این در حالیست که طی روز های بعد از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان و نیمکت نشین رشید مظاهری شایعات زیادی درباره گلر این فصل آبی ها و اختلاف نظر او با کادرفنی و خصوصا با محمود فکری شکل گرفته بود، اما این دروازه بان که به دنبال حفظ صندلی خود در اردوگاه تیم ملی است، هیچ واکنشی به این شایعات نداشته و همچنان در کوشش بوده با تمرکز بالا در صورتی که دوباره فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورده، بتواند نمایش امیدوارکننده ای را از خود به جا بگذارد.

رشید مظاهری که با داعیه حضوری فیکس در ترکیب استقلال به این تیم پیوسته، نشان می دهد که علیرغم شایعات و اخباری که علیه وی بعد از نیمکت نشینی برابر نفت مسجدسلیمان شکل گرفته، همچنان قصد پاسخگویی ندارد و باید دید این تمرکز او و دوری از حواشی باعث خواهد شد تا محمود فکری تصمیمی دیگری برای دروازه تیمش بگیرد و او بار دیگر به ترکیب بازگردد یا سیدحسین حسینی برای جبران اشتباه بازی قبلی و بازیابی روحیه، بار دیگر پیشاپیش دیگر بازیکنان پا به چمن خواهد گذاشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1453

به "تصمیم عجیب محمود فکری برای بازی با نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم عجیب محمود فکری برای بازی با نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید