نامجومطلق و دو مربی اسپانیایی و انگلیسی دستیار فرهاد مجیدی شدند

به گزارش لیسون، باشگاه استقلال اظهار داشت که مجید نامجومطلق و دو مربی اسپانیایی و انگلیسی به کادر فنی فرهاد مجیدی اضافه خواهند شد.

نامجومطلق و دو مربی اسپانیایی و انگلیسی دستیار فرهاد مجیدی شدند

با تور اسپانیا نوروز 99 از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت باشگاه استقلال، هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از آنالیز شرایط امروز و دورنمای حرفه ای باشگاه و ساعت ها مذاکره مجدد با گزینه اصلی خود، به اتفاق آرا فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب کرد. قرارداد سرمربی جدید به مدت یک فصل و نیم است.

مجید نامجومطلق، مربی اسپانیایی، مربی بدنساز انگلیسی، بهزاد غلامپور و صالح مصطفوی کادر مربیگری تیم استقلال را تشکیل خواهند داد. مجیدی، یکی از بزرگ ترین سرمایه های حرفه ای باشگاه استقلال است و مسئولیت مراقبت از این سرمایه را باشگاه استقلال بر دوش دارد و این مسئله با آگاهی طرفداران و تحلیل درست از شرایط امروز استقلال، مقدور می گردد.

باشگاه استقلال در تاریخ خود مسئولیت های سنگینی را به فرزندان این باشگاه سپرده و موفقیت های بزرگ را از این جهت به دست آورده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 673

به "نامجومطلق و دو مربی اسپانیایی و انگلیسی دستیار فرهاد مجیدی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق و دو مربی اسپانیایی و انگلیسی دستیار فرهاد مجیدی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید