چگونه می توان معاملات آینده بازار را از قبل را آنالیز کرد

به گزارش لیسون، فعالیت در بورس سهام به محض اینکه زنگ بسته شدن زده میگردد بسته و متوقف نمی گردد. قبل و بعد از دوره عادی، سهام هنوز تغییر می نمایند. معامله گران با تجربه معاملات آینده را که دارای پتانسیل سود چشمگیر هستند خریداری و فروش مینمایند.

چگونه می توان معاملات آینده بازار را از قبل را آنالیز کرد

آغاز تجارت در این ساعات الزامی نیست. با این حال ، فرصت هایی وجود دارد که بسیاری از معامله گران نمی خواهند از دست بدهند. اگر به تجارت روزانه عادت نموده اید ، زودتر آغاز کنید. در اینجا مروری بر مزایا و اشکالات به ترتیب شده است.

هنگامی که تجارت هرگز متوقف نمی گردد

برای معاملات آینده، مبادله بصورت شبانه روزی انجام می گردد. طبیعتاً بیشترین حجم در طی ساعات عادی معامله می گردد. هنگامی که صرافی ها در نیویورک و لندن باز است ، موسسات عظیم تجارت خود را انجام می دهند.

حجم و حرکت نزدیک به زمان باز شدن جمع می شوند. این ساعت 9:30 EST (زمان استاندارد) است. به عنوان مثال، E-mini S&P 500 را در نظر بگیرید.

حجم آن قبل از ساعت رسمی آغاز می گردد - به طور متوسط در حدود ساعت 8:30. در یک ساعت ، حجم آن از قبل آغاز به رشد می نماید. معمولاً این فرایند برای چند ساعت بعدی ادامه می یابد. این حالت آغاز اولیه را شرح می دهد:

موقعیت های پیش از بازار به شما امکان می دهد تغییرات در بازار آزاد را پیش بینی کنید.

رقبای کمتری برای بدست آوردن معاملات وجود دارند.

با این حال ، کاربران کارگزاری آنلاین فارکس نیز باید از فرایند نزولی مطلع باشند.

آیا چیزی نصیب معامله گر خواهد شد ؟

این رویکرد دارای جلوه های ویژه ای است - حجم متوسط معاملات ممکن است برای شما یک فرصت امیدوارکننده را معین کند اما شما قادر به استفاده از آن نیستید. دلیل این امر این است که حجم آن می تواند ناکافی باشد. اما با این وجود ، حداقل ممکن است چند فرصت از 8:30 تا 9:30 صبح مشاهده گردد. بنابراین ، اگر شما یک معامله گر روزانه هستید که در ساعات کار فعال هستید ، اتخاذ پیش فروش بازار یک حرکت معقول برای شما میباشد .

چه چیزی را باید مد نظر داشته باشید

آنالیز تقویم مالی را به یک عادت روزانه تبدیل کنید. این کار را هر روز انجام دهید ، زیرا داده های ارزشمند در ساعات اولیه منتشر می شوند. مواضع خود را تحت انتشار اخبار عظیم در یک مدت زمان معین قرار دهید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

حداقل یک دقیقه قبل از آغاز بازار از همه مواضع خود خارج شوید. 5 دقیقه قبل از انتشار از باز کردن موارد جدید خودداری کنید. هنگامی که اطلاعات عمومی می گردد ، بازارها واکنش نشان می دهند. در نتیجه شکاف قیمت پدیدار می گردد و مدیریت ریسک از اهمیت ویژه ای برخوردار می گردد.

یکی دیگر از خصوصیات , دامنه اثر است. از آنجا که حجم نسبتاً متوسط است ، تأثیر در مقایسه با ساعات معمولی بسیار قوی تر است. قبل از آغاز هرگونه فعالیت ، راه اندازی تجارت معتبر را آنالیز کنید.

از چه روش های معاملاتی بهره ببرید

احتیاجی به اصلاح رفتار معاملاتی منظم شما نیست. همان تکنیکی که در ساعات عادی برای شما کار می نماید می تواند به همان اندازه موثر باشد. با این حال ، درک چند هشدار مهم است.

در مرحله اول ، به عنوان پیش بینی کننده فعالیت بعدی به پیش بازار اعتماد نکنید. در واقع ممکن است برداشت شما فریب دهنده باشد. در اینجا آمده است که چگونه ممکن است قضاوت شما را مختل کند.

اگر معاملات آینده که روی آنها تمرکز می کنید در پیش بازار قرار گیرند ، ممکن است احساس بدبینی کنید. با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد که نتیجه معکوس بلافاصله پس از باز شدن مشاهده نگردد. یک محرک تازه ممکن است قیمت ها را بالا ببرد. به همین ترتیب ، سهام افزایش یافته در پیش بازار ممکن است پس از آن متوقف یا رشد خود را ادامه دهند.

نگه داشتن موقعیت به وسیله گسترش

در خصوص اینکه آیا مواضع باید به وسیله باز برگزار گردد ، نظرات متناقضی وجود دارد. بعضی از کارشناسان به شما هشدار می دهند که معاملات را قبل از ساعت نهایی کنید. دیگران این را بدون منطق و نادرست می نامند. در اینجا دو روش متداول ارائه شده است.

در مرحله اول ، می توانید معاملات خود را به وسیله خطرات پرچین محافظت کنید. این شامل قرار دادن ضرر و هدف است. تا زمانی که هر یک از این موارد فعال نگردد ، از اقدام خودداری کنید. شاخص ها به احتمال زیاد به مانند هر موقعیت دیگر مورد اصابت قرار می گیرند. از دست دادن توقف بسیار نزدیک ممکن است مطلوب نباشد. در صورت افزایش چشمگیر ، سریعاً تحریک می گردد.

رویکرد دوم به صورت دقیق تر به خاتمه رسیده است. کلیه معاملات باز قبل از ساعت 9.30 دقیقه باید از ساعت 9:29 خارج شوند. فاصله زمانی یک دقیقه ای کافی است که خطر را به حداقل برساند. همین منطق توسط معامله گران مواضع قبل از انتشار داده ها دنبال می گردد.

چه چیزی را باید انتخاب کنید؟

هیچ دستورالعمل جهانی وجود ندارد. هر دو روش را امتحان کنید و ببینید کدام یک برای شما مناسب است. سودهای برداشت شده در ساعات اولیه را رعایت کنید. مواضع بسته شده قبل از باز شدن و به وسیله آن را مقایسه کنید.

یک رویکرد درست احتیاج به تفکر و زمان و صبر دارد. با این حال ، ممکن است اهمیت جمع آوری داده ها نادیده گرفته گردد.این امر نتیجه گیری شما را تضمین می نماید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 997

به "چگونه می توان معاملات آینده بازار را از قبل را آنالیز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه می توان معاملات آینده بازار را از قبل را آنالیز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید