کالدرون:باشگاه حتی پول خرید شِن برای زمین را هم ندارد، نگران هستم!، تا آذرماه صبر می کنم و بعد تصمیم می گیرم

به گزارش لیسون، جونیور هنوز عضوی از تیم ما است و باید ببینیم چگونه کار می نماید. همه چیز بستگی به تمرین کردن این بازیکن دارد. ما هیچ بازیکنی را رد نمی کنیم و اگر دیدید جونیور روزی در ترکیب پرسپولیس بازی کرد، مطمئن باشید در طول هفته او خوب کار کرد ه و روندش را تعییر داده است.

کالدرون:باشگاه حتی پول خرید شِن برای زمین را هم ندارد، نگران هستم!، تا آذرماه صبر می کنم و بعد تصمیم می گیرم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ظاهرا باشگاه پرسپولیس حتی پول برای خرید شن هم نداشته که زمین تمرین امروز ما این شرایط را دارد.

به گزارش فارس، گابریل کالدرون قبل از تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه چیز خوب است و از روز گذشته تمرینات را آغاز کردیم. 4 بازیکن از تیم جوانان و امید به تمرینات ما اضافه شدند و تعدادی هم در تمرینات تیم ملی حضور دارند که از این اتفاق خوشحالیم.

واکنش به محرومیت از سوی کمیته انضباطی

وی در خصوص محرومیتش توسط کمیته انضباطی گفت: یک بیانیه باشگاه امروز در این زمینه منتشر نموده و همه چیز عنوان شده است. صحبت دیگری در خصوص آن موضوع ندارم.

کالدرون در خصوص اینکه روز گذشته مصاحبه ای از وی منتشر شده که مدعی شده بود بعضی مربیان جایگاه پرت نموده اند گفت: من هنوز در خصوص این مسائل با کسی حرف نزدم و فقط در این زمینه بیانیه ای منتشر شده است.

زود است درباره جذب بازیکن صحبت کنیم

این یک کار مشترک بین من و باشگاه است و طبیعتا بازیکنی را جذب می کنیم که با شرایط باشگاه همخوانی داشته باشد، البته زود است فعلا در این باره صحبت کنیم.

اگر دست من بود دوست داشتم همه بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی دعوت شوند

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا شجاع خلیل زاده همی توانست به تیم ملی دعوت گردد، گفت: در این زمینه مربی تیم ملی تصمیم می گیرد، چون او است که آنالیز می نماید تیمش به چه مهره هایی احتیاج دارد. از نظر من بازیکنان پرسپولیس بهترین بازیکنان جهان هستند و اگر دست من بود دوست داشتم همه آنها به تیم ملی دعوت شوند، اما من مربی پرسپولیس هستم و این مربی تیم ملی است که باید نفراتش را انتخاب و روی آنها برنامه ریزی کند.

در کوشش هستم پرسپولیس این بار بعد از تعطیلات خوب به مسابقات برگردد

وی در پاسخ به این سوال که آیا این وقفه به وجود آمده روی عملکرد تیمی شما تاثیر می گذارد، گفت: طبیعی است که تیم ملی هم احتیاج به زمان دارند و آنها هم باید در کنار هم تمرین نمایند، این مدت 12-10 روزه برای تیم ملی است، اما وقفه به وجود آمده برای بعضی ها خوب و برای بعضی تیم ها بد است. در آخرین تعطیلی به وجود آمده ما خوب به مسابقات برنگشتیم، ولی سعی می کنم این بار بعد از اردوی تیم ملی، پرسپولیس با شرایط خوبی به مسابقات بازگردد.

اگر جونیور در تمرینات خوب باشد از او استفاده می کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا جونیرو از تفکرات شما به صورت کامل خارج شده است، گفت: جونیور هنوز عضوی از تیم ما است و باید ببینیم چگونه کار می نماید. همه چیز بستگی به تمرین کردن این بازیکن دارد. ما هیچ بازیکنی را رد نمی کنیم و اگر دیدید جونیور روزی در ترکیب پرسپولیس بازی کرد، مطمئن باشید در طول هفته او خوب کار کرد ه و روندش را تعییر داده است.

باشگاه پول خرید شن برای زمین چمن را ندارد، نگران هستم

خبرنگاری گفت: شما قبلا اعلام کردید بعضی از وسایل تمرینی را خریده اید. آیا مسائل شما از نظر اقتصادی حل شده است، کالدرون در پاسخ به این سوال گفت: من هنوز منتظر جواب باشگاه هستم و امروز وقتی بعد از 4 روز تعطیلی به تمرین برگشتم، متوجه شدم زمین تمرین ما هنوز مسائل سابق را دارد. سال هاست در فوتبال هستم و تجربه زیادی دارم، وقتی زمین خوب نیست باید روی آن شن بریزند که منافذ پوشیده گردد و سطح زمین به حالت صاف در بیاید. ولی ظاهرا حتی پول برای خرید شن هم وجود نداشته که زمین امروز این شرایط را دارد. من خیلی نگرانم و معتقدم زمین تمرین مهم ترین مسئله ما است. امیدوارم مسائل اقتصادی حل گردد، چون بازیکنان مطالبات سال قبلشان را می خواهند و البته می دانم که مدیرعامل هم در حال کوشش است تا مسائل حل گردد، اما واقعیت این است که زمین تمرین مهم ترین مسئله برای آمادگی یک تیم است.

بدون بازیکن خارجی در حال رقابت با بعضی تیم ها هستیم

کالدرون در خصوص اینکه تا امروز چقدر از باشگاه دریافتی داشته است، گفت: من 20 درصد از قراردادم را در همان ابتدا دریافت نموده ام ولی با شرایط باشگاه کنار آمدم. در این مدت کوشش کردم بهترین نتیجه را بگیرم و مدیریت هم در کوشش است، اما در نظر داشته باشید که ما بدون بازیکن خارجی در حال رقابت با بعضی از تیم ها هستیم که بازیکنان خارجی خوبی دارند. این کار و شرایط پرسپولیس قابل تقدیر است.

تا دسامبر(آذرماه) صبر می کنم

وی در خصوص اینکه صبر شما با این شرایط تا چه زمانی خواهد بود، گفت: من تا دسامبر (آذرماه جاری) با باشگاه همکاری می کنم و سعی می کنم با شرایط کنار بیایم، وظیفه من این است که کاری نکنم تا این تاریخ به باشگاه صدمه ای برسد. در این راه جانم را هم می گذارم و بعد از آن زمانی داریم که تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 585

به "کالدرون:باشگاه حتی پول خرید شِن برای زمین را هم ندارد، نگران هستم!، تا آذرماه صبر می کنم و بعد تصمیم می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون:باشگاه حتی پول خرید شِن برای زمین را هم ندارد، نگران هستم!، تا آذرماه صبر می کنم و بعد تصمیم می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید