گوگل از کارمندانش نمره ضعیف گرفت

به گزارش لیسون، در نظرسنجی سالانه از گوگلی ها، کارمندان گوگل به کارفرمای خود نمره های ضعیفی درباره بسته پاداش در مقایسه با مبلغی که مشاغل مشابه در شرکتهای دیگر دریافت می نمایند، دادند.

گوگل از کارمندانش نمره ضعیف گرفت

به گزارش خبرنگاران، در حالی که گوگل آماده می گردد بیشتر کارمندانش را به محل کار برگرداند، این شرکت با نیروی کاری روبروست که به اندازه فزاینده درباره مسائل مهمی نظیر پاداش و توانایی تحقق اهداف شغلی ناراضی هستند.

نظرسنجی سالانه از کارمندان گوگل نشان داد که شمار رو به رشدی از کارکنان این شرکت، بسته پرداخت خود را منصفانه یا رقابتی با شرکتهای دیگر نمی دانند. آنها بعلاوه توانایی اجرایی کارفرمای خود را زیر سوال بردند.

این نظرسنجی در ژانویه انجام شد و هفته گذشته برای کارمندان گوگل منتشر شد. سی ان بی سی نتایج این شرکت به طور کلی و نتایج زیرمجموعه های گوگل مانند بخش ابری، جست و جو و تبلیغات را مشاهده نموده است. پایین ترین نمره در همه بخش ها مربوط به بسته پاداش و اجرا بود. بالاترین امتیاز هم به ماموریت و ارزش های گوگل داده شد.

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در ایمیل کوتاهی به کارمندانش بیان کرد نتایج این نظرسنجی یکی از مهمترین راه ها برای سنجش اندازه علاقه افراد برای کار در این شرکت است.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، حفظ کارمندان و رضایت آنها بیش از همواره برای گوگل و شرکتهای فناوری دیگر اهمیت پیدا نموده است زیرا شمار فزاینده ای از افراد در آمریکا در حال ترک شغل خود و جست وجوی فرصت های تازه هستند. گوگل بعلاوه قرار است بیشتر کارمندانش را به محل کار برگرداند و کارمندانش سه روز در هفته حضور فیزیکی داشته باشند. پس از دو سال دورکاری به علت پاندمی، بازگشایی گوگل برای چهارم آوریل برنامه ریزی شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 2013

به "گوگل از کارمندانش نمره ضعیف گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل از کارمندانش نمره ضعیف گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید