استارتاپ

ارائه تسهیلات پنج میلیارد ریالی به استارتاپ های حاضر در رقابت اینوتکس پیچ

حسب توافق اجرا شده میان دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس و پست بانک ایران، برگزیدگان نهایی رقابت اینوتکس پیچ، از تسهیلات اعتباری پنج میلیارد ریالی پست بانک ایران بهره مند می شوند.

22 تیر 1401

تور ارزان دبی: آغار فعالیت پایلوت نمایشگاه اکسپوی دبی از اواسط اسفند ماه

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی از برگزاری پایلوت نمایشگاه اکسپوی دبی از اواسط اسفند تا مهرماه اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1401

متاورس اینجا است: 5 شرکتی که آینده واقعیت مجازی را برای ما می سازند

اگر به فیسبوک اعتقاد دارید؛ پس باید بدانید آینده از آن واقعیت مجازی متاورس است.

8 دی 1400

رشد 60 پله ای ایران در شاخص های جهانی نوآوری نمایانگر حرکت کشور در راستا پیشرفت است خبرنگاران

دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری از صندلی مطلوب ایران در شاخص های جهانی نوآوری گفت.

7 فروردین 1400

افزایش دانش بنیان ها به 5700 شرکت در دولت تدبیر و امید

معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می گوید: هنگام آغاز به کار دولت یازدهم در سال 1392 تعداد شرکت های دانش بنیان 50 شرکت بود که امروز این عدد به 5700 شرکت افزایش یافته است.

25 اسفند 1399

سرمایه صندوق پژوهش و فناوری کشور 700 میلیارد تومان است

تهران (پانا) - رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اینکه سرمایه صندوق های پژوهش و فناوری کشور در 2 سال گذشته 20 برابر شده است، مجموع سرمایه فغلی این صندوق را 700 میلیارد تومان خاطرنشان کرد.

20 اسفند 1399

وجود 550 هزار مهندس ساختمان اضافی در کشور، با وزیر راه همشهری ارتباط خوبی دارم

رئیس جدید سازمان مهندسی ساختمان کشور با اشاره به اینکه با این شرایط فراوری به مسکن 550 هزار مهندس اضافی در کشور داریم گفت: سال جاری پیش بینی می گردد فراوری مسکن بیشتر از 230 هزار وحد مسکونی نباشد.

23 دی 1398

زالی: رسیدن به دانشگاه نسل سوم فعالیت هوشمندانه احتیاج دارد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ما برای رسیدن به دانشگاه های نسل سوم کار سختی در پیش داریم و باید با ایجاد اراده، هوشمندانه در این زمینه عمل کنیم.

22 آذر 1398

نشست علم، فناوری و نوآوری ایران و ایتالیا برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، وحید احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم صبح امروز در نشست خبری در وزارت علوم گفت: هدف از برگزاری این نشست، انتقال فناوری و تجربه میان دو کشور و ایجاد بازار برای فروش محصولات دانش بنیان ایران است.

16 آذر 1398

حضور استارت آپهای نوآورانه در نمایشگاه ایران تله کام

به گزارش خبرنگاران، ایران تله کام به عنوان بزرگترین رویداد ارتباطاتی، مخابراتی و اطلاع رسانی با موضوع رونق فراوری و با حضور بیش از 100 شرکت داخلی و استارت آپ های نوآورانه، به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می گردد.

27 مهر 1398

بهره مندی از توانمندی جوانان تنها راه احیای تعاونی ها در کشور، توسعه شفافیت باید موثر، پایدار و سیستمی باشد

کبیری گفت: توسعه شفافیت باید موثر، پایدار و به صورت سیستمی در همه سطوح صورت گیرد.

12 مهر 1398

بزرگترین معضل اقتصاد دانش بنیان، عدم فهم آن است، ضرورت ایجاد انجمن شرکت های دانش بنیان در خراسان

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: بزرگترین معضل اقتصاد دانش بنیان، عدم فهم آن و همراهی قوانین قدیمی در این زمینه است، اجرای قوانین قدیمی سر جای خود بسیار درست است، اما برای اقتصاد دانش بنیان و شرکت های دانش بنیان نیاز به بازنگری داریم. باید کمک...

17 تیر 1398