استمرار فراوری خودرو با اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی

به گزارش لیسون، معاون مدیرعامل در توسعه منابع انسانی ایران خودرو با بیان این که در شرایط کرونا توانسته ایم دستاوردهای ارزشمندی را کسب کنیم، گفت: درحال حاضر از ایران خودرو به عنوان الگویی برای بنگاه های فراوریی سطح کشور نام برده می گردد که توانسته با اجرای برنامه های مختلف، بیماری کرونا را به بهترین شکل در خطوط فراوری مدیریت کند.

استمرار فراوری خودرو با اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از ایکوپرس؛ محمد گلچین راد، با بیان این که در تمامی شرکت های تابعه گروه، راهبرد و روینمودهای مشابهی را در موضوع کرونا به اجرا گذاشته ایم، گفت: شرایط بیماری در تمامی شرکت های گروه به صورت روزانه پایش می گردد و شرکت ها موظف به اجرای تمامی شیوه نامه های اعلامی از سوی ستاد مبارزه با کرونای ایران خودرو هستند. در صورت وجود مغایرت، لازم است، نسبت به اصلاح فرآیند و مطابقت آن با پروتکل اقدام نمایند.

وی با اشاره به برنامه ها و اقدامات پیش بینی شده در دو هفته ای که در سطح کشور محدودیت های چشمگیر کرونایی اعمال شده، گفت: شیوه نامه ها را با نظارت و دقت بیش تر دنبال کنیم تا فراوری استمرار یابد. برای این منظور براساس ابلاغیه ای که ارسال نموده ایم، مقرر شده تا نیروهای ستاد تا 50 درصد به صورت دورکاری فعالیت نمایند. حذف جلسات حضوری و برگزاری جلسات ضروری به شکل مجازی از موارد دیگری است که به جد آن را پی گیری می کنیم کما این که شخص مدیرعامل جلسات خود را به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می نماید.

گلچین راد با اشاره به حمایت های مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از تمامی مصوبات ستاد مقابله با کرونای ایران خودرو گفت: در مدت تقریبا یک سالی که از شیوع بیماری کرونا گذشته هر آن چه برای حمایت های درمانی و بیمه ای از مبتلایان و خانواده آنان، تامین منابع و تجهیزات بهداشتی و اقلام ضدعفونی نماینده و دیگر موارد که احتیاج بوده تدارک دیده ایم و هیچ محدودیتی در این زمینه نداشته ایم.

رییس ستاد مقابله با کرونای ایران خودرو توجه به سرویس های ایاب و ذهاب و خلوتی آن ها را برای رعایت اصل مهم فاصله گذاری اجتماعی ضروری دانست. وی گفت: بدین منظور ظرفیت پارکینگ ها و تعداد سرویس ها را در شیفت های عصر و شب و روزهای تعطیل افزایش داده ایم. در کنار آن برای خلوت کردن سرویس های ایاب و ذهاب، ظرفیت پارکینگ کارکنان را برای بیش از دو هزار خودرو افزایش داده ایم.

معاون مدیرعامل در توسعه منابع انسانی ایران خودرو در ادامه، با بیان این که در 15 ماه اخیر حتی یک نفر نیز با سفارش و توصیه جذب نشده، به فراخوان جذب 400 نیروی متخصص اشاره نمود و گفت: از سال 97 جذب نیرو نداشتیم و این در حالی است که در یک سال گذشته بالغ بر 1500 نفر از گردونه کاری سازمان به شکل طبیعی از جمله بازنشستگی خارج شده اند. برای این منظور فراخوان جذب 400 نیروی تخصصی را را اعلام نموده ایم که تعدادی از آن ها حتی برای جایگزینی نیروهایی پیش بینی شده اند که احتمالا در آینده از سازمان خارج می شوند و ما پیش از خروج آن ها برای تبادل و انتقال دانش و تجربه مبادرت به این امر ورزیده ایم.

وی اضافه نمود: در سه سال آینده، حدود سه هزار نفر از کارکنان بازنشسته خواهند شد. از این رو جذبی که در حال اجرا آن هستیم کاملا تخصصی است و متقاضیان از بهترین های دانشگاه های معتبر کشور هستند که قطعا خواهند توانست احتیاج امروز و فردای سازمان را برآورده سازند.

معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو یکی از شرایط جذب نیرو در ایران خودرو را بومی بودن متقاضیان دانست و ادامه داد: جذب نیروی بومی می تواند مانع از مسائل عدیده ای گردد که به دنبال سکنا گزیدن افراد غیر بومی در تهران یا البرز ایجاد خواهد شد. وی اضافه نمود: جذب نیروی بومی در راستای سیاست ملی است که در کشور به جهت تحصیل، اقامت و ارایه خدمت برای افراد در مناطق بومی خودشان اتخاذ شده و می تواند راهگشا باشد.

وی ادامه داد: در شهرستان ها هم افراد می توانند جذب شرکت های تابعه ما و قطعه سازانی شوند که در آن شهرها مسقرند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1314

به "استمرار فراوری خودرو با اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمرار فراوری خودرو با اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید