بانک توسعه تعاون عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان 30هزار میلیارد ریال

به گزارش لیسون، مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون گفت: این بانک عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان 30هزار میلیارد ریال به عهده گرفته است.

بانک توسعه تعاون عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان 30هزار میلیارد ریال

به گزارش لیسون، بنابر اعلام بانک توسعه تعاون، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری این بانک در نوبت صبح دومین روز کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک توسعه تعاون در سالن اجتماعات مدیریت شعب استان مرکزی گفت: اسناد خزانه اسلامی ابزاری مهم برای ساماندهی وضعیت اقتصادی دولت و یاری به جریان فراوریی و اقتصادی واحدهای فراوریی، صنعتی و پیمانکار طرف قرارداد دولت می باشد. به همین جهت بانک توسعه تعاون مجوز عاملیت صدور اوراق خزانه اسلامی به میزان 30هزار میلیارد ریال کسب نموده و بسیاری از شرکت ها از این خدمت تخصصی و نیز سبد خدماتی بانک بهره مند می شوند.

وی به رشد 40درصدی پرداخت تسهیلات در شش ماهه ابتدایی امسال اشاره نمود و ظرفیت پرداخت تسهیلات توسعه ای را از مزیت های رقابتی و خدمت رسانی این بانک مطرح کرد.

البرزی از انعقاد قراردادهای عاملیت تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18 قانون بودجه امسال به عنوان مزیتی راهبردی برای بانک یاد کرد و گفت: در صورت تعهد کامل به تسهیلات تکلیفی اعم از ازدواج جوانان، نهادهای حمایتی، برطرف موانع فراوری، بند الف تبصره 18و صندوق توسعه ملی تا سرانجام امسال؛ این بانک مجموعاً به میزان 25هزار میلیارد ریال تسهیلات در این بخش ها پرداخت خواهد نمود که با کوشش و پیگیری واحدهای استانی و شعب این مهم محقق خواهد شد.

وی همچنین به تسهیل شرایط پرداخت تسهیلات، افزایش سقف پرداخت تسهیلات عمومی به مبلغ یک میلیارد ریال، پیشنهاد سبقه تسهیلات خرد در قالب کارت اعتباری مرابحه با درصد تضمینات نقد پایین تر و تسهیل شرایط صدور ضمانت نامه را از مهم ترین سیاست های اعتباری این بانک در حال حاضر اشاره نمود.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 530

به "بانک توسعه تعاون عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان 30هزار میلیارد ریال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک توسعه تعاون عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان 30هزار میلیارد ریال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید