بخشودگی گازبهای بیش از 3 میلیون مشترک تهرانی

به گزارش لیسون، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت گاز استان تهران گفت: از زمستان 1399 و زمان اجرای طرح بخشودگی گازب ها تا شهریورماه سال جاری، در مجموع حدود 3 میلیون و 280 هزار مشترک مشمول این طرح شده اند.

بخشودگی گازبهای بیش از 3 میلیون مشترک تهرانی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، آقای سعید توکلی با بیان اینکه بیش از یک میلیون و 800 هزار قبض با گازب های رایگان در تابستان سال جاری صادر شده است، اضافه نمود: این طرح همسو با حمایت از حقوق مشترکان خانگی (مسکونی) کم مصرف است و می تواند عامل مهمی برای تشویق مصرف نمایندگان گاز طبیعی برای مصرف بهینه باشد.

وی درباره اصلاح الگوی مصرف مشترکان گفت: میزان گاز مصرفی مشترکان ارتباط مستقیمی با نحوه استفاده آن ها از گاز طبیعی دارد و استفاده بهینه گاز سبب می گردد هم در مصرف گاز و هم در منابع اقتصادی خود صرفه جویی نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران توضیح داد: همان طور که مصرف بهینه و کم سبب تخفیف و بخگرددگی می گردد، مصرف خارج از الگوی متعارف و بهینه، افزایش گازب ها را در پی دارد.

توکلی درباره نکات مصرف بهینه گاز گفت: پوشیدن لباس گرم در زمستان و حفظ دمای مناسب 18 تا 21 درجه (دمای رفاه)، استفاده از وسایل گازسوز استاندارد با بازده حرارتی بالا، هوشمندسازی موتورخانه ها، عایق کاری لوله ها و تأسیسات و... تنها چند مورد از این نکات است که می تواند حجم گاز مصرفی را کاهش دهد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: lison.ir شناسه مطلب: 1828

به "بخشودگی گازبهای بیش از 3 میلیون مشترک تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشودگی گازبهای بیش از 3 میلیون مشترک تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید